Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Değerlendir canım bu topikden okuduğum kadarıyla gün aşırı sanki daha Uygun gebelik için bende yumurtlama döneminde gün aşırı denicem 😊 yazık kız bu adamların haline üzülüyorum vallahi 🤣🤣
Reglden sonra başladık değerlendirmeye bu ay güzel gidiyor performans🤭🤭🤭 yumurtlama ağrısı yaşamıyorum aksine sadece akıntı her ay farklı seyler oluyor😂

Yok canım hiç sıkmiyorum bu ay umudum hiç yoktu zaten elimde avulasyon testleri var âdet bitimi baslicam düzenli yapmaya bu ay tutar belki nasip işte hepimiz aynı haberi bekliyoruz inşallah kısa zamanda hepimizin gönlüne göre versin Allah 🙏🙏
Amin canımm insallah topik uğurlu bizim ama baya hamişimiz var insallah darısı başımıza🙏🙏

kızlar kafama takılan bir şey var.
ben çarşamba günü dr için randevu aldım.telefondaki programa günü çarşamba günü yumurtlama günü gerçekte ne zaman bilmiyorum geçen ay programdaki tarihin 2 gün sonrasıydı.
eğer döllenme olursa vaj.ultrasonlaa muayenede bir sorun olur mu acaba
Canım bilmem ki dr a söyle şüphem var diye illa kan testi yapar beta

Arkadaşlar adetim 10 gün gecikti bugün sabah işe gitmeden test yaptım bişey yok gibiydi önemsemedim işe gittim döndüğümde baktım böyleydi sizce umutlanmalı mıyım yoksa çok zaman geçtiği için mi böyle çıkmış
Bence testi tekrarlayın ilk 10 dk içinde çıkmadıysa ki siz çok sonra görmüşsünüz kuruma çizgisi gibi görünüyor. Testi tekrarlayıp bekleyin silik çizgi çıkar belki..

kızlar merhaba benim regli günüm..24,08,2020 ....bu sabah benden yumurta akı gıbı sıvı geldı.ama sankı bıraz rengi degişikti. cok acık krem ve kahve gıbı bişey.
yanı sonuç benım sabah yumurtam mı çatladı.kafam karıştı biraz.
Selam canım bu yazdıkların benim yumurtlama belirtilerim ama ben hiç Övü testi kullanmadığım için çatladı mı patladı mı anlamıyorum sadece o döneme girdiğimi farkedip değerlendirmeye çalışıyorum . Bence vakit kaybetme hemen değerlendir .24 ağustosa 14 gün var tam ortasındasın gibi geldi bana. Bol şans :halay: :halay:

Yumurtan çatlamak üzere veya catlıyor benim o akıntı geldiği anda test yapıyorum yumurtlama görüyorum kuzum hatta sen bu 3 günü en az mutlaka değerlendir bugünü yarını ve diğer günü kacırma eğer bebek düşünüyorsan
cok tesekkur ederim yardımın için. ya yumurta takıbı yapmayalım kasmayalım dedik. ama ınsan merakta ediyor ne oldu bitti diye :)

X