Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hamilelik şüphem olduğu için ilcıma ara verdim ama hergün atmam gerekiyor normalde. Bugün şüphelendiğim ilişkinin 6.günü kanda ufak da olsa bir belirtti olmaz mı ki acaba canlar ya. Var mı erken öğrenen gebeliğin. Lütfen yardım 🙏
6 günde rahime en erken yerleşme süresi kanda 10. Günden sonra bakılsa anca çıkar bence..

Anladım canım bence hamile kalıcaksın sen bu ay bana öyle geliyor😍
İnşallah canım isteğim tabii ki o yönde ama nasıl olacak bilmiyorum eşimin bu aralar yine gelememe gibi bir sorunu oldu. Dün reglim bitti deneyelim dedik yok gelmedi.

Ben 14.gün yaptım negatif çıktı 3 gün içinde adet oldum varsa çıkar canım adet günüm benim de daha geç bir tarih gösteriyordu ama dediğim gibi varsa çıkar umut edip stres yapıyoruz sonra adet gelecekse de gelmiyor gecikiyor insallah vardır testinizi atarsanız yorumlarız
Test yaptım her zamanki gibi negatif

Kızlar merhaba nasılsınız baya kalabalıklaşmışız ne güzel😍 sahalara döndüm regl bitti maraton başlıyor benim😂😂😂
Hadi bakalımm hayırlısıyla çalışın bol bol🤭benim 2 gün var bitmesine canımm bakalım bende kocişten ayrı tatile gidicem ama dönüşte yumurtlamam belki benim bu ay olmaz çok çalışamıcaz gibi😂

F

Dun albiyle yaptim ayni sekilde sabahta yaptim onla cizgi cikti sonra albi iyi degil dedi kizlar baska marka aldim onda da cikti silik ya karar veremedim
Her iki markada da varsa var demektir canim senin elinde hangi marka var ise onunla devam et ilk 5 dk icinde cikmasina dikkat et albi ye ben guvenmiyorum ama sonradan cikan cizgiye guvenmiyorum ilk dk dogru sonuc veriyor

Hadi bakalımm hayırlısıyla çalışın bol bol🤭benim 2 gün var bitmesine canımm bakalım bende kocişten ayrı tatile gidicem ama dönüşte yumurtlamam belki benim bu ay olmaz çok çalışamıcaz gibi😂
Bebisin geleceği varsa her türlü tutar kuzum çok takma yumurtlama gününü😊 ben bu ay ovulasyon testi de yapmıcam akışına göre dewamke😂😂

X