Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pinky93 bir de mesela bu ay kullandın olmadı diğer ay kullanmak istemedin klomen diyelim başlamadin hiç ama önceki ay kullandığının da etkisi devam edebiliyo tabi kullandığın zamanki kadar olmasa da yine yumurta gelişimine etkisi var diye biliyorum

Canım inşallah hemen hamile kalırsın inşallah tutunur bebişin hemen

Evet canım doktor da öyle söyledi

Aminn canım güzel kalpli olduğun yazdıklarından belli teşekkür ederiz inşallah öyle olur

Arkadaşlar herkese hayırlı bayramlar. Mübarek günün hürmetine Rabbim tüm evlat isteyen kardeşlerimize hayırlı evlatlar nasip etsin.
Sayfadaki hamile arkadaşlarıma bir sorum olacaktı benim tahmini adet tarihim 3 ağustos ama bugün başlayan bi kasık ağrım var tam kasığımın ortası vajinanın hemen üstü ve acayip akıntım var kokusuz şeffaf bazen su gibi bazen kıvamlı kasığımın sağ ve sol taraflarına da arada batma oluyo özellikle ani hareket yaptığımda bunun dışında başka şikayetim yok ne göğüs ağrısı be bulantı hiç bişey yok yalnız kasık ağrısı olduğu için korkuyorum çünkü daha önce dış gebelik geçirmiştim kızımdan önce yine aynı şeyleri yaşarım diye korkuyorum ama o zamanki gibi kahve akıntım ve kanamam yok çok şükür hamile kalan arkadaşlarım sizlerde de bu bahsettiğim belirtiler oldu mu hiç

İnşallah geç döllenmedir canım birkaç güne tekrardan yap istersen gerçi bu ay herkesin günü şaştı sanırım mevsimsel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…