Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar benim bat bugündü ama gelen giden yok.yine bi ümitle test yaptım ama negatif herhalde bi iki güne kırmızıları görürüm😕
ben ne yapcağımı neden olmadığını düşünüp duruyorum çıkamadım işin içinden🤷🏻‍♀️
Benim bat 3 Ağustos ama dayanamayıp kan verdim negatif çıktı. Resmen zihnim oyun oynuyor bana . uyku hali ,akıntı ,karmaşık rüyalar ,kokulara hassasiyet Kaşık ağrısı hepsi vardı . Neden diye düşünüp duruyorum aynı şekilde . Kendimi oyaliyim diyorum hop aklıma geliyor durup dururken 😕 napacağım şaşırdım . Ne diyim allah kerimdir 🤲🏻

Arkadaşlar herkese hayırlı bayramlar. Mübarek günün hürmetine Rabbim tüm evlat isteyen kardeşlerimize hayırlı evlatlar nasip etsin.
Sayfadaki hamile arkadaşlarıma bir sorum olacaktı benim tahmini adet tarihim 3 ağustos ama bugün başlayan bi kasık ağrım var tam kasığımın ortası vajinanın hemen üstü ve acayip akıntım var kokusuz şeffaf bazen su gibi bazen kıvamlı kasığımın sağ ve sol taraflarına da arada batma oluyo özellikle ani hareket yaptığımda bunun dışında başka şikayetim yok ne göğüs ağrısı be bulantı hiç bişey yok yalnız kasık ağrısı olduğu için korkuyorum çünkü daha önce dış gebelik geçirmiştim kızımdan önce yine aynı şeyleri yaşarım diye korkuyorum ama o zamanki gibi kahve akıntım ve kanamam yok çok şükür hamile kalan arkadaşlarım sizlerde de bu bahsettiğim belirtiler oldu mu hiç
Selam cnm bende de oldu hamileyim diye sevindim hemen kan verdim üç gün kala negatif çıktı. Emin olmak için beklemedim . İyiki de beklememişim bugün bile ağrı akıntı devam etti . sonra Çok umutlanıyorum hüsran çok oluyor . Erkenden test yapınca daha yumuşak geçiriyorum bu dönemi . Sen de bekleme derim ben 🤗 inşallah güzel haberi erkenden Alman nasip olur 😍😍😍

Aynen canlar. Benim gibi sizler yaş olarak sınırlarda değilsiniz gençsin en azından daha deneyecek uzun zamanınız var. Ben zamanla yarışıyor gibiyim adete . Hayırlısı olsun hepimiz için
Şekercim ben 38 yaşındayım geç kaldım hissine kapılırsak çok stres ve panik 😥 her şeyi alt üst eder. Zor ama sabır ve tevekkül şart gerisi Allah’a kalmış 🤗🤗🤗 O nasip edecek ve olacak . Allah kimseyi bu yolda oyalamasın 🌸.amin 🤲🏻

Arkadaşlar acil bakabilir misiniz bir arkadaşımın hamilelik testine? Kafamız karıştı
IMG-20200801-WA0007.jpg

Bu ne demek oluyor? Pozitif mi negatif mi?

Selam cnm bende de oldu hamileyim diye sevindim hemen kan verdim üç gün kala negatif çıktı. Emin olmak için beklemedim . İyiki de beklememişim bugün bile ağrı akıntı devam etti . sonra Çok umutlanıyorum hüsran çok oluyor . Erkenden test yapınca daha yumuşak geçiriyorum bu dönemi . Sen de bekleme derim ben 🤗 inşallah güzel haberi erkenden Alman nasip olur 😍😍😍
İnşallah cnm Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin çok beklemeden. Ben de köydeyim şuanda eczane de yok ki b test alayım hastaneler uzak Allah korusun dış gebelik olurum da bi sıkıntı çıkar burdayken diye çok korkuyorum ☹️eşim çalışıyo o gelmeden burdan gidemiyorum da yani anlıcağın şuan diken üstünde gibiyim

İnşallah geç döllenmedir canım birkaç güne tekrardan yap istersen gerçi bu ay herkesin günü şaştı sanırım mevsimsel
Yumurtlamadan sonra 13.günüm bişey olsa herhalde çıkardı diye düşünüyorum canım bide bugün kendimi regl olcakmış gibi hissediyorum içime öyle doğuyo

Kızlar hamilelşk için ne zaman test yapayım. Çok sabırsızlanıyorum. Bugün ilişkiden sonraki 5.günüm.ovulasyonla falan yapanlar var

X