Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım ben bu sefer ilişkiden sonra yüzü koyun yatmayı denicem burda okudum bakalım birde öyle deneyeyim :KK70: :KK70:
Bu şekilde asagıya foto attım ben de bu ay böyle denemeyi düşünüyorum ters rahşm değilim ama ters olmayıp hamile kalan çok sanırım Rahime daha kolay gidiyor ben canım yanar diye daha önce denemedim hep birliktelik sonrası yüz üstü yattım 20 dk ama tutmadı hayırlısı bir de böyle denemek isteyen arkadaşlar olabılır belkide vesile olurum keşke olsam ❤️❤️🥰🥰 mutlu olurum bu pozisyonda olacak birliktelik ve 15 20 dk kalkılmayacak bu şekilde yatmaya devam isteyen yastık da koyabılır deneyenler siperlerin dışarıya asla akmadıgını söyledi

Eklentiler

• 85D155F3-D67A-4EF3-A018-BD628EF43FE4.jpeg
    85D155F3-D67A-4EF3-A018-BD628EF43FE4.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 19
Moraller yüksek girelim ağustosa lütfen bundan sonra böyle herkes sevdiği karikatürleri paylaşcak stres atıcaz gülücez. Bebeği düşünmicez gelicek oda 😂 :KK70:
2 yıl önce ilk bu agustos ayında bebek düşünmeye ve çalışmalara başladım sendeki ilk heyecan o zaman bende de vardı ben yapacağım hemen olacak sandım öyle de inandım ne kadar safmışım diyorum şimdi üzerinden ne tecrübeler atlattım Rabbim kimseyi bekletmesin inşallah tanındıkta bizi de insallah

Bu şekilde asagıya foto attım ben de bu ay böyle denemeyi düşünüyorum ters rahşm değilim ama ters olmayıp hamile kalan çok sanırım Rahime daha kolay gidiyor ben canım yanar diye daha önce denemedim hep birliktelik sonrası yüz üstü yattım 20 dk ama tutmadı hayırlısı bir de böyle denemek isteyen arkadaşlar olabılır belkide vesile olurum keşke olsam ❤❤🥰🥰 mutlu olurum bu pozisyonda olacak birliktelik ve 15 20 dk kalkılmayacak bu şekilde yatmaya devam isteyen yastık da koyabılır deneyenler siperlerin dışarıya asla akmadıgını söyledi
Kocişim gelsin hemen denicem😊

Prolaktin yüksekliğine ve hormon düzenleyici olarak saraçoğlunun aslanpençesi çayı çok iyi geliyor kızlar ilaçlar yerine bence bu çayı için derim sabah akşam
Tek başına içtim hormonları sürekli takip ediyordum neredeyse her ay bunu içtim ve hormonlarım tavan yaptı birden hepsi yükseldi oturdum ağladım Saracoğlu’nu aradım sekreteri çıktı bunları tek başına kullanmayın dedi kür olarak size biz haızlayalaım dedi 200 küsürünü hatırlamıyorum şimdi
Böyle bir set satmak istedi ben de düşüneyim dedim kapattım tek başına içmeyin derim ben de etkisi böyle oldu

Tek başına içtim hormonları sürekli takip ediyordum neredeyse her ay bunu içtim ve hormonlarım tavan yaptı birden hepsi yükseldi oturdum ağladım Saracoğlu’nu aradım sekreteri çıktı bunları tek başına kullanmayın dedi kür olarak size biz haızlayalaım dedi 200 küsürünü hatırlamıyorum şimdi
Böyle bir set satmak istedi ben de düşüneyim dedim kapattım tek başına içmeyin derim ben de etkisi böyle oldu
Bana çok iyi geldi değerlerim çok güzel çıktı canım ama ben uzun süre yapmadım 21 gün yaptım sadece onunla birlikte havuç ile incir kaynatıp suyunu hergün aç olarak bir bardak içtim sabahları yani bir kür bana yetti Canim elbette fazlası zarar olur her bitkide öyledir 21 günden fazla kullanılmaz

Bana çok iyi geldi değerlerim çok güzel çıktı canım ama ben uzun süre yapmadım 21 gün yaptım sadece onunla birlikte havuç ile incir kaynatıp suyunu hergün aç olarak bir bardak içtim sabahları yani bir kür bana yetti Canim elbette fazlası zarar olur her bitkide öyledir 21 günden fazla kullanılmaz
Demek ki ben de ters etki yarattı hemen bıraktım arkadaşlarım kızdı kendi kendine hormonlarını bozuyorsun diye sonra hayıt suyu içmeye başladım ve düzeldi ama onu da çok içilirse parolaktin süt hormonunu yükseltiyor her şeyin fazlası zarar evet

Bende bu ay hayıt suyu içtim sayesinde bu ay iki kere regl oldum kimisine yaramıyor demekki bana hiç yaramadı 😏

X