Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canlar. Benim gibi sizler yaş olarak sınırlarda değilsiniz gençsin en azından daha deneyecek uzun zamanınız var. Ben zamanla yarışıyor gibiyim adete . Hayırlısı olsun hepimiz için
Canım öyle düşünme artık yaş çokta önemli değil bir sürü yöntemle hamile kalınabiliyor. Yeterki yumurtan olsun❤️ Sende aşılama yaptır zaman kaybetmek istemiyosan canım olmaz mı?

Kızlar regl ilken gel demişti ya doktorum hormonlarıma baktı TSH yüksek çıktı levotron 25 mg kullanacağım. 2 hafta sonra yine test olcam
üzülme canım tiroid sorun değil değerlerinin dengesiz olması sorun olur.ilaç kullanmanda sıkıntı olmaz ben tiroid ameliyatlısıyım yıllardır içiyorum ilk hamileliğimde de içmeye devam etmiştim

Bu yontemler sadece tesaduf canim bende sizin gibi her yontemi denedim vakti gelmeyince olmuyor sorun yok aslinda ortada sadece sabrimiz sinaniyor hersey allahtan ol derse onunde hicbirsey durmaz bol duva takdir allahtan kizceler

Bu yontemler sadece tesaduf canim bende sizin gibi her yontemi denedim vakti gelmeyince olmuyor sorun yok aslinda ortada sadece sabrimiz sinaniyor hersey allahtan ol derse onunde hicbirsey durmaz bol duva takdir allahtan kizceler
Olsun canım umud işte her yolu denicez napalm bizim bebekler belli çok nazlı olacaklar 😊

E3694F07-749C-44C7-BBB2-98BA1F151A5E.jpeg

😂😂😂

X