Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar regl ilken gel demişti ya doktorum hormonlarıma baktı TSH yüksek çıktı levotron 25 mg kullanacağım. 2 hafta sonra yine test olcam

Eki Görüntüle 2669744
Nasılda dalga geçiyor benimle 2₺ lik test delirecem bakın şimdi de yok benim çocuk sihirbaz olucak heralde gshshs
Sabah benimde böyleydi attım gitti cipe öyle 10 dk falanda beklemedim zaten hamissen hemen çıkıyor ikinci çizgi. Ama ben olacaksam da olayım artık kasik ağrısı baş ağrısı yetti

Canlar sanırım kırmızılar geliyor pembe akıntım başladı olsun ağustos olur eylül olur Allah ne zaman nasip ettiyse o zaman olsun❤
Aynen canlar. Benim gibi sizler yaş olarak sınırlarda değilsiniz gençsin en azından daha deneyecek uzun zamanınız var. Ben zamanla yarışıyor gibiyim adete . Hayırlısı olsun hepimiz için

Aynen canlar. Benim gibi sizler yaş olarak sınırlarda değilsiniz gençsin en azından daha deneyecek uzun zamanınız var. Ben zamanla yarışıyor gibiyim adete . Hayırlısı olsun hepimiz için
Olurmu öle şey canım benim kuzenim 42 yaşında daha yeni bebeği oldu düşünme öle

Nasıl yani canım gebeliğini nasıl öğrendin koyumu çıkmıştı biraz açar mısınız konuyu merak ettim
Normal canım geb
Nasıl yani canım gebeliğini nasıl öğrendin koyumu çıkmıştı biraz açar mısınız konuyu merak ettim
Oğluma hamileyken geçilmişti baya adetim tabi tecrubesizlik ben âdet olucam diye beklerken binbaktik hamileyim baya pembeydi c kadar koyu değildi ama hayalet de değildi bariz belliydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…