Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktorun dediği günleri değerlendirin siz. Bazen akıntı yoğun olur ve elinize alırsanız 2 parmak arasında uzar buda tüm kadınlarda yumurtlama işaretidir. Ama tüm kadınlar farketmeyebiliyormuş..

Doktorun dediği günleri değerlendirin siz. Bazen akıntı yoğun olur ve elinize alırsanız 2 parmak arasında uzar buda tüm kadınlarda yumurtlama işaretidir. Ama tüm kadınlar farketmeyebiliyormuş..
Hayırlısı artık bakalım benm amh 0.81 çikolata kisti var tüpte tıkanıklık vardı hsg filminde acılmş cok sukur bu ay ilk defa acık tuple deneyecez normal yollarla bakalım .
Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin bundan 2 sene önce böyle emek harcayacaksın o kadar cok isteyecksin ki hic bir acı seni yıldıramayacak deseler affedersiniz popomla gülerdim ama oluyomş gercekten

Canım bayadır bekliyomuşsun ama anladığım kadarıyla çoğu bitmiş azı kalmış.. Tüpün açılmış bak ne güzelAllah nasip eder inşallah hemen bebeğine kavuşursun..

Anladim canım teşekkürler

Ay ins yuksek bi regliye gore vucud isin dil altimi olctun koltuk altimi daha once hic vucut isina bakmismiydin canim
Canım seninle konuşmuştuk hatirliyosan benim lekelenme bitti bugün 7 inci gün oldu sabah test yaptım ilk idrar değildi testim negatif çıktı ama benim kanamam biter bitmez göğüs hassasiyetim çok arttı sence erkenmi davrandım test için normal adet görmem gereken tarih 2 gün sonra ama dokuz gün erken oldum anlatmıştım sana acaba o yaşadığım kanama adetmiydi adetti diyelim benim adet sonrası göğüs hassasiyetim hiç olmazdı uzun oldu kusura bakma

Ben de aynı durumdayım sizinle belirsizlik

Arkadaşlar benim yumurtlamanın 17.gunu bugün dün akşamdan bu yana çok açık kahve lekelenme oluyor ben bugün sökulur sandım sadece peçteye geliyor çok az yumurtlamanın 14.kaset test yapmıştım negatif olduğu için stres de yapmadım adetim gelecek diye düşündüm ama hala gelen yok çok hafif bir kasık sancım var adet olacak gibi ama adet yok sizce nler oluyor zaten hamile olsam çıkardı bakmadım o günden sonra

tekrar bi test yapsana canım

Evet seni hatirliyorum canim regli sonrasi tekrar lekelenme yasamistin bunda 3 yil oncebende yasamistim 14 gun ara ile regli ama tatil yuzunden olmustu benim erken regli olmus olabilirsin ama yumurtlama olduktan sonra 14 gun icinde lekelenme yasayip hala pozitif cikmadiysa yerlesme olmayabilir ben kizima hamileyken yasadim yerlesme ama leke bir gun surdu ertesi gun test koyu cikti c de daha koyuydu yani betama bakildiginda 2500 du yerlesme sonrasi hemen cikiyor normalde testte tabi istisnalar vardir bilemem kiyaslamada yapmak istemiyorum cunku herkesin gebeligi cok farkli oluyor kimin teste cikmiyor kanda cikiyor eeger olsaydi batina ikigun kala cikardi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…