Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar benim yumurtlamanın 17.gunu bugün dün akşamdan bu yana çok açık kahve lekelenme oluyor ben bugün sökulur sandım sadece peçteye geliyor çok az yumurtlamanın 14.kaset test yapmıştım negatif olduğu için stres de yapmadım adetim gelecek diye düşündüm ama hala gelen yok çok hafif bir kasık sancım var adet olacak gibi ama adet yok sizce nler oluyor zaten hamile olsam çıkardı bakmadım o günden sonra
Yerleşme kanaması olabilir bence dikkat et adet günün gelince test yap🙃

Canım seninle konuşmuştuk hatirliyosan benim lekelenme bitti bugün 7 inci gün oldu sabah test yaptım ilk idrar değildi testim negatif çıktı ama benim kanamam biter bitmez göğüs hassasiyetim çok arttı sence erkenmi davrandım test için normal adet görmem gereken tarih 2 gün sonra ama dokuz gün erken oldum anlatmıştım sana acaba o yaşadığım kanama adetmiydi adetti diyelim benim adet sonrası göğüs hassasiyetim hiç olmazdı uzun oldu kusura bakma
Bu ay benimde yumurtlama sonrasi basladi taki bugun reglinin ikici gun bugun gecti kuzum. Benimde olmazdi okadar uzun regli olunca gecti sut bezleri gelismesi oluyor normalde sadece regliye yormamak gerekir aslinda sonra gecer benimde bu ay oyle oldu sanirim birde burada bir cok arkadastan duydum sut hormonu varmis o yukseliyormus oda gebelige engelmis ondanda kirktum tabi ama goguslere ne kadar etki eder orasinida bilmiyorum ama su vucud isisini her sabah dene bu ay yumurtlama regli gebelik olaraka kendi vucudumuzu tanimis oluyoruz

Bu ay benimde yumurtlama sonrasi basladi taki bugun reglinin ikici gun bugun gecti kuzum. Benimde olmazdi okadar uzun regli olunca gecti sut bezleri gelismesi oluyor normalde sadece regliye yormamak gerekir aslinda sonra gecer benimde bu ay oyle oldu sanirim birde burada bir cok arkadastan duydum sut hormonu varmis o yukseliyormus oda gebelige engelmis ondanda kirktum tabi ama goguslere ne kadar etki eder orasinida bilmiyorum ama su vucud isisini her sabah dene bu ay yumurtlama regli gebelik olaraka kendi vucudumuzu tanimis oluyoruz
Tmm canım tşk ederim yorumun için çok farklı bir ay yaşıyorum cidden😊

Aynen belkide süt hormonu yüksekliği var olabilir

Aynen belkide süt hormonu yüksekliği var olabilir
Olabilir canin bebek beklemedigimiz zamanda vucudumuzda cok seyler oluyorda onemsemiyoruz aklimizda bebek olmadigi icin simdi hapsursak hamileyiz diyoruz rabbim bizlere akil saligimizi yitirmeden hayirli evlatlar saglikli sekilde nasip etsin insAllah

Vera06m Vera06m inşallah içindeki his doğruyu söylüyordur🥰 merakligzm merakligzm Alala diğerlerinden daha az silik bu fotodan heralde sabahki yaptığımdan bi tık daha koyu çıktı bakalım yarın sabahta yapıcam 2 tanede erken gebelik sipariş ettim inş gelir perşembeye kadar🙆🏼‍♀️
Ay gelsin hemencik erken gebelik test sonucunu cok merak ediyorum hangi marka soyledin canim

Betulyusuf Betulyusuf ne yaptın canım doktor ne dedi?
Canlarım yazdım ama yazım nerde bende bulamadım. 🤣 sonucum maalesef negatif çıktı 1.20 değerim kızlar çok düşük doktor bu ay dinlen dedi olursa olur bekleyelim olmazsa başını sonraki ay tekrar aynı tedaviyi uygularız dedi bu ay nasip olmadı bi dahaki aya yazın beni inş 😍

inşallah kötü bişey yoktur belki doktor işi uzun sürmüştür:KK43:
Elhamdulillah kızlar kötü bir şey yok doktor rahimdeki kalınlaşma çok iyi betanada bi bakalım demişti sonuç çıkınca yazdım ama nereye yazdım bende bulamadım hakkınızı helal edin canlar ya 🤭 1.20 çıktı beta bu ayı es geçiyoruz artık ne edelim daaa 😅 Ağustostada beraberiz 😍

X