Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Okuduğum biyerde kanama durduktan 3 gün sonra idrarda çıkar diyor canım bekle

Beklemekten başka çare yok ki zaten canım mecbur bekliycem hayırlısı Allahtan belki sürpriz olur olmasada kendimi daha dünden bi dahaki aya hazırladım zaten nasipte varsa olur yoksa yapacak bi şey yok rabbim herşeyin en hayırlısını nasip eylesin cümlemize

Kan için bile erken diyorlarsa idrar için tamamen erkendir herhalde. İnşallah hamilesinizdir siz de.
Evet benim adetim dündü bugün kan vermeye gittim bide kan vereyim diye henüz erken bi hafta geçsin sonra gel dediler demek ki biraz daha geçmeli bakalım gerçi benim için şuan muamma dün leke gördüm devamı yok görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler

Kızlar ben meraklı melahat olarak yine dayanamadım erken gebelik testi yaptım ama negatif sanırım bu ayda gol değil
Canım bizim aynı gün dü sanki 4 gün yada senin 3 gün vardı dimi ? Benimde negatif çıkıyo o çok silik çizgilere inanmıyorumm Çoğu kişi günü geçince öğrenmiş ama bilemeyiz bekleyeceğiz mecbur

Benin doktor yanlış bilmiyor o zaman. Size de aynısını demişler. Biraz gerildim şu an. Bi sürü antibiyotik kullandım ben bu ay. Beni en şüphelendiren göğüslerim oldu sanki büyüdüler gibi geliyor ama gözle görülür şekilde. Bir de çok acıyorlar. Hayırlısı neyse o olsun bakalım ya

Canım çakşırı eşine içir sende hayıt suyu kullan bence çünkü bildiğim kadarıyla çakşır otu erkeklerde etkili olan bir bitki hayıt ise kadın için yaratılan bir bitki
Eşim de iciyodu ben de beraber içip fayda görenleri çok okumuştum bu forumda ama bugunden itibaren hayıta tekar başlayım gec oldu biraz ama hayırlısı artik

Pepapp a gore 4 gun var flo uygulamasina gore 2 gün var bakalim kuzum ya hayırlısı ınsallah sen de pozitifi görürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…