Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ya çok geçmiş olsun terslik terslik üstüne gelmiş ki maalesef işini sevmeden yapan bir dr a denk gelmişsin
sorma abla ya eve geldim arbamizi parkı edicezdi bi bayanla tartistik arbınız oraya parık edmesiniz diyip bana hakretler eti ben çarşaf giyiyorum bana çarşıfıma demedini koymadı öcüsunuz pis çarşafliylar dedi polise sikayet etim esi geldi ozur diledi ben cekmiycektim sikayetimi esim ve annem allahtan bulsun dedi liler oyle cektim ve bu hastaneden gelidikten sora oldu ☹️

Kizlar adet oldum predictor daki silik 2 cizgi beni de kandırdı 😞😞
Üzülme canım testlere ben hiç güvenmiyorum başıma geldi çünkü inanmam için birkactane testte pozitif görmem lazım anca o zaman inanırım bence Ağustos ayı uğurlu gelicek bu ay tutmatanlara kendini strese sokmaki diğer ay için vücudun toparlasin kendini

En iyisi kan testi bence canım idrar testleri yanıltıyor o kadar umud bağlıyor insan seviniyor hayal kuruyor eşine dostuna ailesine haber veriyor sonra büyük yıkım yaşıyor
Ben kalp atışını duymadan kimseye söylemeyı düşünmüyorum açıkcası herkes bebek heyecanına girer sonu kötü olursa daha çok üzülürüm hakkımızda hayırlısı ya nedense bu aydan da umudum yok 🤷‍♀️

Ben kalp atışını duymadan kimseye söylemeyı düşünmüyorum açıkcası herkes bebek heyecanına girer sonu kötü olursa daha çok üzülürüm hakkımızda hayırlısı ya nedense bu aydan da umudum yok 🤷‍♀️
En güzelini yaparsın aslında üç ay eşin dışında kimse bilmemesi daha iyi.bende en umutsuz olduğum ay testte ikinci çizgi gördüm canım hiç umudum yoktu şok olmuştum 😊

Kızlar ben adet oldum hemde beklenenden önce.. Normalde bu cumartesi-pazar gibi olacaktım.Neyseki bir an önce oldu da silik çizgi yüzünden kan vermeye gidecektim kafamda acabalar...birdaha miratech test almam bana ders oldu:)
Gebeliklerimin ikisinide çok erken zamanda 5-6liralik artı Med marka ile öğrendim hiç yaniltmadan.Birde şöyle bir durum var 1aydir kan sulandırıcı,folik asit,mide koruyucu kullanıyorum(2gebelik düşük olduğundan)ondan vücudumun düzeni şaştı adetim bile erken geldi.Ve tahmin ettiğim gibi adet dönemi içinde yumurtladim sanırım artık kullandiklarimdan mi bilemiyorum çünkü bünyem çok duyarlı ...Neyse umutlar sonraki aya kaldı.
Gebe arkadaşları şimdiden tebrik ediyorum digerleri de üzülmesinler sonraki topikte bulusalim🌼🙏🥰
Canım miratec cidden çok hatalı sonuç veriyor.bu arada üzülme lütfen belli bidahaki ay gelicek bebeğin benimde ağustosa kaldı bu ay tam dokuz gün erken adet oldum düşün artık

Üzülme canım testlere ben hiç güvenmiyorum başıma geldi çünkü inanmam için birkactane testte pozitif görmem lazım anca o zaman inanırım bence Ağustos ayı uğurlu gelicek bu ay tutmatanlara kendini strese sokmaki diğer ay için vücudun toparlasin kendini
Bu ay ilk denemeydi ama ağustos ayinda gecikmeyi bekleyeceğim boyle stres cok oluyor umarim hakkimizda hayırlısı olsun canım

kızar size bisey sorcam bu gun doktora gitim kendi doktorum yokmus 1 ay izinliymiş bende diyer gotorlara cıktım iki doktorumda icapcıya cık yani acil kadın doktoruna dedi rica etmeye gitcem doktoru icerde hastam var deyip serti bi şekilde yuksek sesle bagırdı sesimi cıkarmadım cıktım acilden bi bayan geldi yeni hamile oldunu ogrenmiş bi kotora cık baksınlar demişler neyse bana bağırdı gibi o acilden gelen bayanda bağırdı hamile bi bayan altan konturol edilirmi ac vajinal dan bakcam diyr bardı kadına kadın istemedi korkutu cıktı sora ben girdim doktoru hanım der dermez bagrmaya başladı bende doktoru hanım niye barıyonuz derdimi anltmam bile fırsat vermedi bnaa bagrdı bende ona bagrdım tatistik esim geldi olay bucrk diye cekildim bagrdınm sinirden kolurdorda geri zekalı demisim ona sinirden ben onu sikayet etim bas hekime bende bi ceza alirmiyim beni azarlama hakı varmı bunun
Malesf boyle dengesiz bircok doktor var ve geneli bayan sanirim kocasiyla arasi kotu olan kadin doktorlar sinirini hastalardan cikariyor boyke doktorlar meslegi bırakmalı..!

X