Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yaaaa gözünüz aydın canım minik pembiş bir kız geliyooor
Sağol canım benim. Evet minnoş bir kız geliyor. Eşimde bende ilk başta hep sağlıklı sıhhatli olsun yeter diyorduk ama ikimizinde için de bir kız bebek isteği vardı dualarım her daim sizlerle kuzum. Rabbim en kısa sürede sana da nasip etsin inşallah. Biliyorsun biz seninle yaş arkadaşıydık en az kendim kadar istiyorum senin bebisleri de biliyorsun. Bebişler diyorum çünkü senden ikiz bekliyorum

Yaaa canımsın benim, senin duaların kabul olacak insallah.. Tek tek gelicez peşin sıra yetişicez bak gör bebişler diyorsun ama yeniden tüp bebek denersek genetik teste gidecekmiş, o zaman testten geçince tek embriyo koyuyorlarmış
Bence kız evlat hep bi başkadir yaa ama tabi sağlıklı olduğu sürece cinsiyetin hiç bir anlamı yok.. isim düşündünüz mü?

Mucizemmm16 canım günaydın. Sen gynomax xl kullandım demiştin ya 3 gün bende düzenli kullandım bende akıntı ile karışık kan geldi. Tamda tahmini adet dönemim olduğu için ki zaten beta da 0.10 çıktığı için adet oldum sandım ama adet değil çünkü bi türlü başlamadı. Bu fitil sende de böyle bi kanama yaptı mı acaba?

Kızım olursa benim aklımda hep İpek vardı canım. sanırım İpek olacak

canim saglik olsun üzülme. Cogu kişi jelle hamile kaldi ve sonu hüsran oldu. Bende doktorunla ayni şeyi düşünüyorum. Jeller kalitesiz spermide ulastiriyor bence yumurtaya. Amacini yapiyor ama sonu sknti oluyor Bende almayi düşünüyordum ama bikac kişiyi gorunce bu sekil vazgectim

Canım geçmiş olsun hocaya instagramdan yazarsan o asistanının numarasını veriyor ona sorabilirsin bu tarz şikayetlerin normal olup olmadığını. Advictor sadece zayıflamak İçin değil canım yumurtalık ve rahmi güçlendiriyor pcoslular içinde iyi Yani tek bir şey için değil inşallah tez zamanda alırsın yavrunu kucağına Bende yeni başlayacağım ürünlerin gelmesini bekliyorum heyecanlıyım

Çok teşekkür ederim canım benim inşallah hepimizin gönlüne göre olur tam da yumurtlama dönemine denk geldi kullanıyorum bir sorun olmaz inşallah kimininkini geciktirmiş çünkü. Allahım çok inanıyorum inşallah olur

Kızlar canım çok sıkkın ya salı günü bat ama sabah uyandığımda regl sancısıyla lavaboya koştum kesin geldi erkenden dedim ama yoktu birşey, bu ay da olmadı benim demekki(

Bu şişkinlik yumurtlamadanda olabilir öyleyse canım gecikmede olur erkende olur doktor kendiside söylüyor adet düzeniniz değişebilir endişe etmeyin herşeyin yolunda olduğunu gösteriyor diye, biz 8 aydır korunmayı bıraktık tıkırında düzenli giden adet döngüm sadece korunmayı bırakmayla yani ne bi ilaç ne başka bişey kullanmadığım halde bi kaç gün erken bi kaç gün geç olmaya başladı bozuldu düzen Yani bir sorun çıkmaz bunları kullanıncada değişmesi gayet normal bence vitamin ot vs var sonuçta ne olabilir ki pozitif düşünürsen pozitif olur canım inşallah sen değerlendir günlerini nasip kısmet Allah büyük

Kızlar canım çok sıkkın ya salı günü bat ama sabah uyandığımda regl sancısıyla lavaboya koştum kesin geldi erkenden dedim ama yoktu birşey, bu ay da olmadı benim demekki(
Ne alakası var ya benimde öyle oldu ve hala regl ağrılarım oluyor kan da pozitif görmesem adeti beklicem. Hic bi fark yok yani belirtiler aynı

Canım merhaba fitil bende öyle bişey hiç yapmadı ya devam ediyo mu lekelenmen ?

Canım yumurtlama şişkinliği değildi afedersin gaz şişkinliği gibiydi ama geçti şükür bir sıkıntı yok şuan. Benim bir çocuğum var ona da hamile kalmaya çalışırken 16 ay galan uğraşmıştım. Adet düzenlerim çok düzenli değildi daha da düzensiz olmuştu 40 günleri bulabiliyordu ama en sonunda çok şükür rabbim tattırdı o duyguyu rabbim isteyen herkese tattırsın. Şimdi 4 sene sonra tekrar olsun istiyorum kardeşi olsun istiyorum. Yine o stresli süreçler olur diye tedirginim adetim düzene girmişti ben iki yıldır haftada 3-4 gün düzenli egzersiz yapıyorum sağlıklı temiz içerikli besleniyorum. Böyle olduğundan beri adetlerim tıkırına binmişti 30 günde bir oluyordum ama şimdi tekrar çocuk düşünmeye başladığımızdan beri yine düzeni kaçtı en son gecen ay 36 günde oldum :) mfk ya denk geldim inşallah önce Allahım sonra bu doğal takviyelerle olur. İsteyen herkesin olsun Çok teşekkür ederim bu arada

Amin canım inşallah evladına bir kardeş sizede ikinci evlat sevinci yaşatsın Rabbim evet evet işte ondan bahsediyorum çocuk düşünmeye başlayınca düzen bi değişiyor niyeyse onların bile bir dili bir beyni var sanki rica ederim Canım hakkımızda hayırlısı hepimizin

Canım merhaba fitil bende öyle bişey hiç yapmadı ya devam ediyo mu lekelenmen ?
Allah Allah. Biraz nette de araştırdım fitil kanama yapmaz yazıyor. 2 gün hafif hafif sürdü lekelenme ve kanama çok çok azdı yani dediğim gibi adet sandım ama şimdi kesildi. Zaten son fitili de dün değil ondan önceki gece kullanmıştım. O yüzden direkt fitil ile alakalı diye düşündüm. Kullandığımda oldu sonrasında kesildi çünkü.

Yan etkilerinde de öyle bişey yazmıyo kuzum zaten baktın mı hiç prospektüsüne ben 3 tane farklı fitil kullandım hiç biri öyle bişey yapmadı bende. Sadece ben gecikicem sanırım. Ağrın bişeyin var mı acaba yerleşme falan mı yaa? bende anlam veremedim şuan kafam karıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…