Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

bitliKedi kuzum bak seninkine benzer bir durum olabilir mi? Sanırım sende düşük yaptığın ayda jel kullanmıştın. Sonrası için bilgi sahibi olman adına etiketliyorum seni.

Ben artık uğraşmak istemiyorum nasipte ne zanan varsa o zaman olur

Geçmiş olsun canım rabbim tez zamanda tekrar nasip etsin ne gibi takviye verdi eşine

bitliKedi kuzum bak seninkine benzer bir durum olabilir mi? Sanırım sende düşük yaptığın ayda jel kullanmıştın. Sonrası için bilgi sahibi olman adına etiketliyorum seni.
Tatlım okudum evet ama dr kesin konuşmamış ve sonrasında tekrar jeli kullanabilirsin demiş. Ne etkisi oldu bilmiyorum inşallah jelden değildir sağlıksız yumurta ya da spermden dolayıdır. Ama benim gittiğim dr de onlarla bir alakası yok demişti. Muamma kısacası. Senin de sonuçlar temiz çıkmış gözün Aydın darısı kızçeni kucaklamaya inşallah

17 Haziran'da hsg çekildim temiz çıktı Aralıkdan beri çocuk düşünüyoruz doktorumu deggistirdim yeni doktorum altı ay dolmadan gelme dedi birazda kızdı neden bu kadar erken klomen kullanıldı neden hsg istedi bu kadar erken dedi öyle yani. Bı vitamin önerdi sadece şuan ikinci kutudayim eşimde erkekler için olandan kullaniyo biraz daha rahatım yani bakalım ne olacak

1 sene korunmasız deneyip olmayınca başlanıyor ya bu tür tedavilere senin 1 yıl olmadı mı canım?

amin canım inşallah.

Ben artık uğraşmak istemiyorum nasipte ne zanan varsa o zaman olur
Seni çok iyi anlıyorum canım ama bir yerde yolunda gitmeyen bişey varsa bunu düzeltmemiz gerekiyor akışına bırakmalıyız ama bişeyler yapmadan olmuyor benim arkadaşım 4 sene uğraştı bakıldığındada çok küçük sorun bile denilmeyecek küçücük bir sorun vardı o sorun İçin 4 sene çabaladı aşırı yoruldu ama yılmadı ve ikiz gebeliği oldu hemde tüp bebek Değil doğal yolla yani

Bizde problem yok ki olsa bende ugrasirdim

Bizde problem yok ki olsa bende ugrasirdim
Bu daha güzel değil mi mfk ürünlerine şans vermen senin için çok iyi olur gibi bence en azından bir aylık ile başlasan yani pes etmesen sorun olmaması daha güzel canım insanlar nelerle uğraşıyor Rabbim çaresiz dert vermesin bende bilmiyorum sorun var mı yok mu ama umudum yüksek bu mfk olayına

Bence biraz akışına birakmak lazim kan değerlerinde bir problem yoksa ekstralara gerek yok. Dr onermedikce bisey kullammayi düşünmüyorum ben ya

Kızlar ben de bugün advictora başladım. Kilolu değilim hatta haftada 3-4 gün düzenli egzersiz yapıyorum sağlıklı beslenirim . Asla abur cubur vs tüketmem. Adetlerim 33-35-37 günde oluyor mfk doktor advictor önerdi. Bugün başladım advictor ve fodegaya. Öğlenden sonra içmiştim şimdi karnımda sanki inanılmaz gaz şişkinliği gibi şişkinlik var sizlerde oldu mu? Kullananlar tecrübelerini paylaşabilirler mi? İnşallah faydası olur bir çocuğum var ona da hamile kalmaya çalışırken 16 ay kadar uğraşmıştım hiçbir sorun yokken. Şimdi 4 yaşında. Rabbim isteyen herkese nasip etsin şimdi kardeşi olsun istiyoruz 32 yaşındayım mfk yı gördüm zaman kaybetmeden şans vermek istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…