Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Öyle tabi hayırlısı olsun inşallah

Kuzu adam diyarbakırın en iyi doktorlarından olunca ben bi üzüldüm ya aşılamaların başarı oranını düşürmüştür bu dedi. Tedavi hakkında bişey demedi işlem sırasında da fazla müdahale etmedi sadece rahim ağzını biraz genişletti bıraktı

Tedavi hakkında bişey söylemedi canım olsaydı şöyle yapalım falan diye anlatırdı heralde ya. Ya ben çok yoruldum inan artık vücut beyin ruhsal olarak Tedavi kaldıracak durumda değilim. Ama doktor da vakit kaybetme bir kaç ay içerisinde tüp bebek yaptır diyor napıcam bilmiyorum

Bebeğim doktor Tedavi hakkında bişey demedi ya. Tüp bebeğe yönlendirdi işte. Burda olsaydım hemen bidaha ki ay yapalım dedi tüp bebeği.
Engel olucak bişey olsa söylerdi yani o zaman kuzum tedaviyle ilgili bişey başka doktora yönlendiremez mi acaba gittiğin yerde kuzum

Kızlar bu ay ovulasyon yapmayacaktım ama dayanamadım akıntı gördüğüm günler yaptım.
Dünü değerlendirdik bugünü boş gececektik
Ama bugün yurmurtlama mi olmuş acaba ?
IMG_20220719_141147.jpg

Benim adetime 9 gün var 2 gündür 2 nokta felan kahvemsi leke gördüm klomen içmiştim geçen ay sizce tutmuş mudur kızlar çok istiyorum bir bebeğim olsun

Ben daha iyiyim sabah zor uyandim. Cocuklarin okuluna biseyler hazirladim uzanıyorum simdi. Sen gectinmi eve bence bi eve gec istersen doktora falan görün
Uzan dinlen en güzeli kuzum. Yok canım daha geçemedik eve tuttuğumuz evi perşembe boşaltcaz zaman geçsede gitsek tatilde burnumuzdan geldi

Canım ama baya da bi koyu çizgi çıkmış 😳 fazla damlattın belki ama çizgi resmen var.. başka testin yok mu?
Başka test yaptım o da aynı sonucu verdi ama çizgi geride. Bende bhcg yerine farklı bir hormon ölçüyor bu testler galiba. O kadar test yaptım üst üste iki kez hatalı test görmedim.

Canımlar bende haberler iyi değil malesef. Rahim içinde sıkıntı yok ama rahim ağzını darlaştıran naboth diye kistler varmış. Kistin ismini doğru yazdım mı bilmiyorum. Doktorum 3 yıl olmamış artık doğal olsun diye bir gününü bile boşa geçirme tüp bebeğe geç dedi 🤷‍♀️
M Mavimiresl iyi ki varsın canım ❤️ Ağlamamı yeni kestim dedim girip yazayım. Çok içten yazmışsın kalbime dokundu tutamadım kendimi desteğin için teşekkür ederim canım ❣️
Canım benim öncelikle geçmiş olsun sakın üzme kendini her şerde bir hayır vardır bak en azından ne olduğunu öğrendin ve bir yoluda olsa var herşeyin bir çözümü çok şükür ki var 🤲🏻 Allah beterinden korusun rahmin yumurtalığın olduğu sürece herşey mümkün Allah’ın izniyle❤️ Bak nedensiz sebepsiz senelerce bekleyenlerimiz var bir neden varsa çıksın çaresi neyse bakalım diyenimizde var Allah dermansız dert vermesin hiç birimize biz kadınlar tüp bebek diyince bi geriliyoruz bi üzülüyoruz ama unutmamalıyız ki tüp bebek yaptırmak isteyip tıbben sağlık açısından bunun bile mümkün olamayacağı durumlar yaşayanlarımızda var Rabbim tez zamanda senin ve hepimizin hayırlısıyla kucağını doldursun🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Canim eşine keciboynuzu özü iciriyor musun ☺️
YouTube de videolar izledim de saracoglunum çok etkili konuştu. Başladık bizde 2 haftadır.
Yumurtlama olmuş bugün senin 😍 benimde koyulasmaya başladı test 2-3 gün icinde pik olur diye düşünüyorum. O keçiboynuzu benim esimde baya fark etti inşallah faydasını görürüz bu ay ☺️

Başka test yaptım o da aynı sonucu verdi ama çizgi geride. Bende bhcg yerine farklı bir hormon ölçüyor bu testler galiba. O kadar test yaptım üst üste iki kez hatalı test görmedim.
Canım içindeki kart kaymış olabilir resmini atar mısın

X