Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bencede. Ben geçenlerde bi abla gördüm rahat 50 55 yaşında var yanında boyunca çocukları kızları vardı karnında da bebişi top yutmuş gibi göbeği vardı 😂 dalgageçelimde başımıza gelsin 😂😂
Ay cidden gecen gun esimle yemek yiyoruz roman kadin iki tane bebek arabasinda bir tanede karninda vardi esimde bana diyor bunlar hastane yuzu mu goruyo bu kadar ustune dusme 😂

İnşallah gerek kalmaz kuzu tüp bebeğe falan ya. Hep bu sefer son diyoruz önümüze daha büyük şey çıkıyo hsg çektim oh dedim sorun yok olucak aşılama oldum canım çok yandı ama dedim olucak inşallah olmadı ikinci aşılama yine çok acı çektim. Yine olmadı. Şimdi histereskopi olucam yarın sabah aklım çıkıyor ya anestesisiz yapacaklarmış 😑

Aaa olmaz öyle tatilin tadını çıkar kuzu. Bizde çok şükür dün akşam evi tuttuk şimdi mobilya derdimiz var. Aksi gibi mobilyaya zam geliyor 🤦🏼‍♀️ var ya dolar alırız düşer satarız çıkar altında da öyle bitcoinde de. Arabayı satıp ev aldık arabanın iki ay sonra ki fiyatı iki katına çıktı. Bahtsızız anacım mobilya ve beyaz eşyada da aynısı oldu. Bosch dan buzdolabı çamaşır mak. Bulaşık mak. 24 bin di geçen. Eşim sormuş bir hafta sonrasında 32 bin oldu fiyat.

Dön dolaş başımız dönüyor kız topik topik koşarken. Bide bu ay da olmadı falan muhabbeti dönünce mod tamamen düşüyor. Selizayın topiğini seviyorum bu yüzden 🤣❤️

+1

Hacı hocalara gidecem artık benim histereskopi de bişey çıkmazsa. Bende büyü var başka açıklaması olamaz 🤣🤣🤣

Aşko görüştüm herhangi bi işlem yapmayacakmış sadece kamera ile bakılcakmış anestezisiz. Ödüm kopuyor ya benim çok canım yanıyor ağlıyorum öğleden beri

Ekşın severiz aşko❤️‍🔥

Ahhh ahh. Gelişme olsa haber veririz o kolay da 🤣 Ay sen iyi kurtuldun bu rezillikten bee 🤣🤣

Korkudan sabahtır hiç bişey yiyip içmek aklıma gelmedi bişeyler atıştırıp yapıcam kahvemi. Öldürmeyen acı güçlendirir deyip kendime gaz vericem bi kaç dk falan 🤣🤣
Herşey gün geçtikçe zamlanıyo kuzum biz ocakta taşıdık evi ilk baktığımız da mobilyaların fiyatları çok iyiydi hallederiz dedik taşınmadan önce bir baktım uçmuş ikinci elden aldım eşyalarımı mecburen

Kizlarrr ben cok kötü oldum yaa . Yemege gittik eşim ben cocuklar hepimiz ayni şeyi yedik. tatli istedi cocuklar tamam dedik ciktik tatli yemege baska yere girdim iceri daha bisey yemeden bir mide bulantisi tansiyon dusmesi bayilcak haldeyim siz yiyin ben arabadayim dedim neyse onlar yediler geldiler eşim diyoki acile gidelim hatun bebek var yav diyorum yok bebek falan iyi degilim eve gidelim. O diyor nau nau gebesin ben diyorum sür eve doğru tansiyonum düştü kendimde degilim. Neyse eve zor attim kendimi neden böyle oldum anlamis degilim🤷🏼‍♀️ Geçen ayda bu sekilde oldum bir sefer. Birden tansiyonum düşüyor mide bulantısı basliyor🤷🏼‍♀️ Childdevelopment Childdevelopment S sultansultan90 Veziir Veziir @Random3 ve diger kizceler
Aa neden öyle oldu ki bat ne zaman senin

Herşey gün geçtikçe zamlanıyo kuzum biz ocakta taşıdık evi ilk baktığımız da mobilyaların fiyatları çok iyiydi hallederiz dedik taşınmadan önce bir baktım uçmuş ikinci elden aldım eşyalarımı mecburen
Aynen öyle ya her gün bir şeye zam geliyor vallahi Rabbim yardım etsin hepimize

Kizlarrr ben cok kötü oldum yaa . Yemege gittik eşim ben cocuklar hepimiz ayni şeyi yedik. tatli istedi cocuklar tamam dedik ciktik tatli yemege baska yere girdim iceri daha bisey yemeden bir mide bulantisi tansiyon dusmesi bayilcak haldeyim siz yiyin ben arabadayim dedim neyse onlar yediler geldiler eşim diyoki acile gidelim hatun bebek var yav diyorum yok bebek falan iyi degilim eve gidelim. O diyor nau nau gebesin ben diyorum sür eve doğru tansiyonum düştü kendimde degilim. Neyse eve zor attim kendimi neden böyle oldum anlamis degilim🤷🏼‍♀️ Geçen ayda bu sekilde oldum bir sefer. Birden tansiyonum düşüyor mide bulantısı basliyor🤷🏼‍♀️ Childdevelopment Childdevelopment S sultansultan90 Veziir Veziir @Random3 ve diger kizceler
Kız allah seni olayı anlatırken bile espiriyi sıkıstırıyo nau nau ahahah resmen bişey anlatırken olayı bidaha yasıyorsun vallahi alemsin kız gelelim meseleye bir kere daha ole olmustun kuzum sen kan şekerin fln mı düşüyor acaba o da tansiyon düşürür bulantı yapar gebelik için cok erken değilmi test yapcam dicem cıkmaz suanlık diye düşünüyorum insallah kuzum bebiş yapıyodur ama ya yitirrrrr artık:)

Kız 37 benim ayak numarammm🤣 alla alla bi hastalık fln mı var kuzum Peki alamıyomusun yada
😂😂😂 Midem de bakteri reflü ve kronik gastritim var kuzum onun dışında bi sorun yok dediler bakteri için ilaç kullandım ama tekrar parça alınması lazımdı baktıramadım daha tiroidlerimde dengesizlik var bide en son iyi çıkmıştı sonucum onun dışında hastalığım yok kuzum

Benim de acayip belim agriyor eli kulaginda valla. Seninki adet mi acaba kesin

Bence adet geçen ayda buna benzer olmuştu sedece onda 2. Gün gerçekten kan gelmişti ama damla damlaydı. gerçi şuanda 8 gün var adet olmama ama ne bileyim ağrı falan olunca adet diye düşünüyorum

X