Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ben saklıyorum cocadan valla bak diyom astım tutar vs. oda hemen kanıyor garibim yeter be benimde canım var duvara vurasım geliyo adamı 😂😂😂😂
Belki faydasını görürüz kizzzz 😂😂 aslında bizde bi sorun yokda kürtajdan sonra bi türlü hamile kalamadım tüpler mi tıkandı diye korkuyorum 😕

kızlar bu ay yumurtlama görmedim bat 18 temmuz dün ovulasyon testim negatif çıktı hamilelik olsada illaki silik çıkardı diye düşünüyorum neden gecikiyorki acaba diyorum normalde lekelenmem olurdu iki üç gün önceden

Kızlar yumurtlama dönemimden 12 gün geçti testim böyle cıktı erken gebelik testi deyil yumurtalama testinin yanında gelen test sizce gebelik varmı erken gebelik testi ile yapayım mı
Bence var bide erken gebelik yap bakalım 😍🤩

22'sinde randevumuz var cuma günü cok stresliyim 😕😕 bakalım ne zaman gün verecek. Bugün de okul kaydını yaptırdım oglusumun duygusalim😂😂
Resmen istemsiz gozyaslari dökülüyor insanin gozunden okula basldigi gün🥹 sonrasindada düzene alisiyosun her gun okula gidisine, tatil olunca geriye okul açılsin diye dua ediyosun 😂😂

Bi oglum olursa sunnetini hemen yaptircam ilk aydan😅 benim oglum cok mizmizlandi agladi sizladi cileli bi hafta gecirmistim sunnet sonrasi bidaha aynisini cekecek gücüm yok😅 diyim ve seni neler bekliyo sen anla😅😅😅

Kullan yaa bişi olmaz bunalırsan kavonozu kırarsın en kötü e doktora gitmedinmi tüpler için
Ben kurtaj olali 7 ay oldu 4-5 aydır da deniyorum bu ay oğlumun sünneti var gitmedim doktora adet olursam önümüzdeki ay gidicem bakalım 😍 inşallah gerek kalmaz

Resmen istemsiz gozyaslari dökülüyor insanin gozunden okula basldigi gün🥹 sonrasindada düzene alisiyosun her gun okula gidisine, tatil olunca geriye okul açılsin diye dua ediyosun 😂😂

Bi oglum olursa sunnetini hemen yaptircam ilk aydan😅 benim oglum cok mizmizlandi agladi sizladi cileli bi hafta gecirmistim sunnet sonrasi bidaha aynisini cekecek gücüm yok😅 diyim ve seni neler bekliyo sen anla😅😅😅
Ayyy benim oglumda bir yeri cizilse aksama kadar peceteyle tutar canı çok tatlıdır 😂 şimdilik doktorun krem süreceğini sanıyor kıyamam ya herseyden habersiz😂 ah ah eşimin aklına uydum çok küçüktü kiyamadi acemiligimize denk geldi bi daha oglum olursa 6 ayı dolmadan yaptircam inşallah 😂

Bir cok tanıdığım kurtaj sonrasi hemen gebe kaldi sende niye öyle oldu ki acaba. Ya
Bilmiyorum ki ya ben üçüzlere de 6 ayın sonunda hamile kalmıştım hemde hic aklimda olmayan bir ayda memlekete falan gitmiştik ne ara oldu üçü de tuttu bilmiyorum hahdhd kürtajdan sonra da adetim duzene girdi benim yumurtlama da gördüm her ay ama yok olmuyor 🤷🏻‍♀️ ya zamanı var yada bi sıkıntı var

Ne oldu kuzum kacirdim
Canım şöyle bugün regli olmam gerekiyordu hatta dün diym üç gün önceden lekelenmem başlıyordu normalde mayısta kimyasal gebelik geçirdim ovulasyon testim hep silik yumurtlama göremedim bu ay test yapmakta istemiyorum olsa çıkardı herhalde diyorum ovulasyonda ikilemde kaldım

Aşko afiyet olsun 😍💐 aşko ben çok hastayım kahve içicek halim bile yok çok ateşim var sözde tatildeyiz dün geceden beri perişan oldum☹
Nerdesin tatilde? Gecmis olsun bu ara Antalya ya giden herkeste sikayet var karsi komsun hasta olup döndüler 4 üde ateş ishal istifra. Sadece bir sefer girdik havuza dediler ve acil bu sikayetlerle kayniyomus. Bide covit cok artmis

X