Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Boşver bi gün de yayıl yaa sefan olsun 😍 mersi kuşum 😘
Kiz 9 gundur adam akilli temizlik yapmiyorum cocuklar eş hep evde cok isim var aslinda yarinda anne günü cocuklarin okulda ben biseyler hazirlayip götürcem diyorum ki kizimin dogum gununude orda kutlayim arkadaslariyla telasesi cikar 😅

Hamile kalınca çizgimi bozmuyorum ben aşkım 🤣🤣🤣 canım benim sağol 😘
Kuzu bana 2 kahve ictigimde kalp çarpıntısı yapiyo yaa fazla abartamiyorum. Ben meyve sularina cok düşkünüm limonata visne suyu falan hazir da cok seviyorum ev yapimida cok severim yazdan meyve atarim buzluga kışın surekli yaparim. Bide sade soda coook severim. Kizima hamileyken bi alistim senelerdir duzenli gunluk iciyorum. En kötüsü de su icemiyorum🤷🏼‍♀️

Kiz 9 gundur adam akilli temizlik yapmiyorum cocuklar eş hep evde cok isim var aslinda yarinda anne günü cocuklarin okulda ben biseyler hazirlayip götürcem diyorum ki kizimin dogum gununude orda kutlayim arkadaslariyla telasesi cikar 😅
Yaparsın yeeaaa 😁 aaa evet çok mantıklı bence de öyle yap 👍

Kuzu bana 2 kahve ictigimde kalp çarpıntısı yapiyo yaa fazla abartamiyorum. Ben meyve sularina cok düşkünüm limonata visne suyu falan hazir da cok seviyorum ev yapimida cok severim yazdan meyve atarim buzluga kışın surekli yaparim. Bide sade soda coook severim. Kizima hamileyken bi alistim senelerdir duzenli gunluk iciyorum. En kötüsü de su icemiyorum🤷🏼‍♀️
İçme tabii o zaman. Bende de kahve içmezsem çarpıntı oluyor 🤣 evime hiçbir içecek almam desem inanır mısın? Ne asitli içecek ne de meyve suyu.. hazır içecekleri hiç sevmem. Sodaya ben de başladım şimdi mecbur içiyorum çok faydalı. Ben de çok su içmem. Ben bütün sıvı ihtiyacımı kahveyle karşılıyorum heralde şimdi yazınca farkettim 😁 bi de çok güzel limonata yaparım onu çok severim

Daha adetime 8 gün var döngümün 22. Günündeyim ve adet oldum sanırım afedersiniz ama sulu hafif kahve kırmızı bi akıntım var adet olmuş gibide kasık ağrım çok ilginç ilk defa bu kadar erken oldu 😒
Yerleşme kanaması da olabilir.

Kızlar sizi uzun zamandır uzaktan takip ediyorum öncelikle Allah herkesin gönlüne göre nasip etsin sağlıkla. Benim bat 22 temmuz bikaç gündür olan ufak belirtlere dayanamayıp bata 4 kala erken gebelik testi yaptım, çok silik sizin fikirleriniz nedir? Eki Görüntüle 3098774
Net çizgi var. Hayırlı olsun.😊

Ben daha ilk 😂 isler duruyor yapmadim yemek yok yapmadim bi kalkarsam hepsi olacak. Afiyet olsun aşkom
Ben ev taşıyom eeevvvv anam ağladı taşınma yarım kaldı covid oldum hem ev işi yapıyom hem koli hazırlıyorum hemde çalışıyorum allahtan home office çalışıyorum ama k-4. kahvemden ödün vermiyorum aşkom 😂😂😂

Eklentiler

• IMG_20220718_153510.jpg
    IMG_20220718_153510.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 67
İçme tabii o zaman. Bende de kahve içmezsem çarpıntı oluyor 🤣 evime hiçbir içecek almam desem inanır mısın? Ne asitli içecek ne de meyve suyu.. hazır içecekleri hiç sevmem. Sodaya ben de başladım şimdi mecbur içiyorum çok faydalı. Ben de çok su içmem. Ben bütün sıvı ihtiyacımı kahveyle karşılıyorum heralde şimdi yazınca farkettim 😁 bi de çok güzel limonata yaparım onu çok severim
Ay bayılıyorum limonataya hazirda alirim evdede cok yaparim ferah ferah bide icine bikac yaprak nane miss. Asitli asitsiz her yaz eve dünya icecek girer🙈 ev yapimida cok yaparim. Tek skntim bu benimde sanirim. Bu arada annemde cok kahve içer senin gibi. Su cok önemli yaa napcaz böyle😏

Kızlar eşi keçiboynuzu özü kullanan var mi? Bizimkine çok fazla etki yaptı bu 😂😂😂😂😂😂😂

En sevdiğim 🥰🥰🥰 keşke yaa guzel olurdu cocuklarda oynardi. Bu arada sen naptn sunnet hazirliklarini
22'sinde randevumuz var cuma günü cok stresliyim 😕😕 bakalım ne zaman gün verecek. Bugün de okul kaydını yaptırdım oglusumun duygusalim😂😂

Kızlar yumurtlama dönemimden 12 gün geçti testim böyle cıktı erken gebelik testi deyil yumurtalama testinin yanında gelen test sizce gebelik varmı erken gebelik testi ile yapayım mı

Eklentiler

• Screenshot_2022-07-18-15-23-28-952_com.miui.mediaeditor.jpg
    Screenshot_2022-07-18-15-23-28-952_com.miui.mediaeditor.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 64
X