Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Boşver bi gün de yayıl yaa sefan olsun mersi kuşum
Kiz 9 gundur adam akilli temizlik yapmiyorum cocuklar eş hep evde cok isim var aslinda yarinda anne günü cocuklarin okulda ben biseyler hazirlayip götürcem diyorum ki kizimin dogum gununude orda kutlayim arkadaslariyla telasesi cikar

Hamile kalınca çizgimi bozmuyorum ben aşkım canım benim sağol
Kuzu bana 2 kahve ictigimde kalp çarpıntısı yapiyo yaa fazla abartamiyorum. Ben meyve sularina cok düşkünüm limonata visne suyu falan hazir da cok seviyorum ev yapimida cok severim yazdan meyve atarim buzluga kışın surekli yaparim. Bide sade soda coook severim. Kizima hamileyken bi alistim senelerdir duzenli gunluk iciyorum. En kötüsü de su icemiyorum

Kiz 9 gundur adam akilli temizlik yapmiyorum cocuklar eş hep evde cok isim var aslinda yarinda anne günü cocuklarin okulda ben biseyler hazirlayip götürcem diyorum ki kizimin dogum gununude orda kutlayim arkadaslariyla telasesi cikar
Yaparsın yeeaaa aaa evet çok mantıklı bence de öyle yap

İçme tabii o zaman. Bende de kahve içmezsem çarpıntı oluyor evime hiçbir içecek almam desem inanır mısın? Ne asitli içecek ne de meyve suyu.. hazır içecekleri hiç sevmem. Sodaya ben de başladım şimdi mecbur içiyorum çok faydalı. Ben de çok su içmem. Ben bütün sıvı ihtiyacımı kahveyle karşılıyorum heralde şimdi yazınca farkettim bi de çok güzel limonata yaparım onu çok severim

Yerleşme kanaması da olabilir.

Net çizgi var. Hayırlı olsun.

Ben daha ilk isler duruyor yapmadim yemek yok yapmadim bi kalkarsam hepsi olacak. Afiyet olsun aşkom
Ben ev taşıyom eeevvvv anam ağladı taşınma yarım kaldı covid oldum hem ev işi yapıyom hem koli hazırlıyorum hemde çalışıyorum allahtan home office çalışıyorum ama k-4. kahvemden ödün vermiyorum aşkom

Ay bayılıyorum limonataya hazirda alirim evdede cok yaparim ferah ferah bide icine bikac yaprak nane miss. Asitli asitsiz her yaz eve dünya icecek girer ev yapimida cok yaparim. Tek skntim bu benimde sanirim. Bu arada annemde cok kahve içer senin gibi. Su cok önemli yaa napcaz böyle

Kızlar eşi keçiboynuzu özü kullanan var mi? Bizimkine çok fazla etki yaptı bu

En sevdiğim keşke yaa guzel olurdu cocuklarda oynardi. Bu arada sen naptn sunnet hazirliklarini
22'sinde randevumuz var cuma günü cok stresliyim bakalım ne zaman gün verecek. Bugün de okul kaydını yaptırdım oglusumun duygusalim

Kızlar yumurtlama dönemimden 12 gün geçti testim böyle cıktı erken gebelik testi deyil yumurtalama testinin yanında gelen test sizce gebelik varmı erken gebelik testi ile yapayım mı

Eklentiler

• Screenshot_2022-07-18-15-23-28-952_com.miui.mediaeditor.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 64
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…