Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Evet ya dengeyi tutduramiyoruz

cans16 bugün de test yapmadan durabildim bakalım yarın da dayanabilirsem cumartesi yapacam kirmizilar gelmezse

inşallah güzel haberi alırız canım
Bu sabah göğüs hassasiyetim başladı öncesinde kasıkta batma ağrı vs hiç bir şey yaşamadım. (3 temmuz iğne olmuştum)
Sen de var mı belirti farklılık vs.

Merhaba benimde adet döngüm 20-25 arasında oluyor en son ki 9haziran 29 Haziran
1 senelik evliyim yeni yeni bebek düşünüyoruz.
Yumurtlama günlerimi ovülasyon ile takip ediyorum adet sonrası 5-6 günü full değerlendirdik doktorumla yumurtlama günlerimi hesaplamıştık.17. Günümde ovi testim ikisinde çok koyu geldi sizce yeniden yumurtlama mı yoksa gebe olabilir miyim çok heycanlıyım resmî ekliyorum yorumlarınızı bekliyorum

Eklentiler

• B09859B3-1B57-429C-A193-2A95B0A271F1.jpeg
    114,9 KB · Görüntüleme: 41
M midnattsol evde lh testi vardı onlarla koyulaşma takip etsem olur mu acaba?
2. 4. 6 . 8. günler LH yapmıştım iğne etkisini takip etmek için 8. gün silikleşmişti.

İnşallah Benim de direk regl belirtilerim başladı dün itibari ile kasık ağrısı göğüs hassasiyeti. Hiç akıntı yok gibiydi bugün beyaz bir akıntı geldi. Ben duphaston da kullanıyorum bugün son günüm. Yarın bat zaten. Hep sakin oluyorum. Son günler stres heyecan karışıyor.

Evet canım bende öyle düşündüm ama bu kadar silik çizgi ile tespit etmesi hassaslığı iyi demekki.
2-3gun önce yapsaydiniz testi daha koyu çikardi, iğne etkisi azaldikca git gide testde çıkmıyor ,eger gebelik olsa aksine koyulaşiyor

adet tarihin yakınsa gebelik olabilir canım.

M midnattsol evde lh testi vardı onlarla koyulaşma takip etsem olur mu acaba?
2. 4. 6 . 8. günler LH yapmıştım iğne etkisini takip etmek için 8. gün silikleşmişti.
Ben de bilmiyorum canım tam onu ama hep okuduğum şekilde 12. Günden sonra iğne etkisi geçiyor deniliyor. Sonra pozitife dönerse dönüyor. Benimde ilk olacak o yüzden bilmiyorum. Ovulasyon testi hiç yapmadım. 2 aydır ovitrelle oluyorum bu ay yumurta geliştirici de kullanmıştım. Bu şekilde ama 15. Gün inşallah varsa belli olur

kesinlikle benim 3. iğnem hep son günler sabırsızlanıyorum. Benim bir de adet sivilcem çıktı.
14. gün bat günü değil mi? Benim pazara denk geliyor 14. gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…