Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

O rahatlıkla beraber bebiş de gelecek inşallah ❤️ Gerçekten vücudumuzu inandırıyoruz olmayacağına o yüzden bissürü test yapıyoruz. Sakin kalsak aslında her şey o kadar doğal ve normal ki
Canım pozitif çıktı testin sanırım hayırlı olsun sağlıkla gelsin miniğin 🙏🏻 ekliyorum listeye :anneadayı:

Yardımcımız Allah. Eşim ve ben. Seninkiler büyük maşallah.
Eşinde destekciyse ne mutlu. Bizimki sadece cocuk ister bakma konusunda hersey bana ait😅 ama hakkını yiyemem bebekken ilgilenir ağladığında falan gece benden önce kalkar. Benim kızımla oğlumun arasında 3 bucuk yaş var hic yardim edenim yoktu cok bunalmistim kizimda zor bi bebekti ve anne bagimlisi bi çocuktu 5 yaşına kadar cok zorlanmıştim

[
Vallahi bende ne umutla almıştım))ama iştah falan açmadı, bağışiklik sistemine nasıl etki edicek onu merak ediyorum benim oğlum çabuk hastalaniyor umarim bu hususta faydasını görürüm
Ben balik yağı cok kullandim ogluma jel formunda olanlardan. Kızımında kilosu iyi ona kullanmadim pek ama oğlumun bagisikligi kan değerleri hepsi cok iyi cikiyor. Kolay kolay hasta olmaz. Kızımda ayın 10 günü hasta olur kışlari. Onada kışın veriyorum takviye cunku 8 yasinda 31 kilo iri büyüyen bi cocuk. Surekli gida takviyesi vermek istemiyorum. Birinin gözüne bakıyoruz kilo almasin diye birininde gözüne bakiyoruz azcik toparlasin kilo alsin diye🤷🏼‍♀️

X