Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Günaydınn çatlatma iğnesinin 14. Günü testlerim bu şekilde yine çok silik gözüküyor gibi🙄 prodoctor marka. Geçen ay da böyle olmuştu duphaston u bırakınca regl gelmişti. Bakalım bugün son içiyorum. Yarın yine yapacağım test. Zaten yarın bat. Lütfen hepimiz sağlıkla bir an önce kavuşalım bebişlerimize🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
A9FD8E3F-5D4F-4A26-A2AF-F2AE998F0EA0.jpeg
CB1E07FE-4625-485E-A7B3-E6035FBB3412.jpeg
5843D1FB-D5B2-43C6-8B9E-C72BE9BCB662.jpeg

Kızlar merhaba,

Benim bat bugün veya yarın. Biraz önce after10 diye bir erken gebelik testi denedim. Sonuç böyle çıktı. Ama teste tam güvenemiyorum her yerde kapalı bayramdan dolayı. Bu testi kullanan var mı?
Benimde canım böyle çıktı kimi hamilesin kimi değilsin dediler tekrar Bi test daha aldım cuma sabahı yapicam
Kapalı olduğundan da kan da veremiyorum inşallah hamişizdir😍

Benimde canım böyle çıktı kimi hamilesin kimi değilsin dediler tekrar Bi test daha aldım cuma sabahı yapicam
Kapalı olduğundan da kan da veremiyorum inşallah hamişizdir😍
Ben bugün kaset test yaptım çok bariz bir çift çizgi çıktı kan vermeye gideceğim 😍şoktayım inanamıyorum

Sizce ben 8. Döngü günümde afedersiniz sumuksu hafif rengi pembeye dönük yumurtlama akintisi gormusmuyumdur🙄 bitliKedi bitliKedi @Fang @ad000 G Gzmyts53 M midnattsol ve diger kizceler🤷🏼‍♀️
Teşekkür ederim canım bugün iyiyim çok şükür. Ya var ya sen ben biz yaşarız her şeyi 😂 bak yumurtlamada pembe kanama yaşamadım mesela bi o kaldı onu da yaşarım 😂 sen de kv ne sıkma canını benimkiler de öyle kayanın boşanmış mesela onun kızına çok daha farklılar her anlamda Yapsınlar gözümde değil ama benim kızı da yılda bir defa görüyorlar. Artık takmıyorum kafaya

Çok geçmiş olsun kuzum inşallah ilaçlar şifa olur haber et gidince. Benim kullandığım antibiyotik biraz daha devam edersem hayatımı kaydırıcak bıraktım daha fazla dayanamıyorum yan etkilerine 😔
sapol tatlım bugün iyiyim Allah’a şükür benim antibiyotiğin dozu çok yüksek değil o yüzden rahatım. Ağır geldiyse napasın iyi yapmışsın

Eklentiler

• 03BF74C3-4AAD-4D36-9E96-D1F166C2CA6F.jpeg
    03BF74C3-4AAD-4D36-9E96-D1F166C2CA6F.jpeg
    207,6 KB · Görüntüleme: 42
  • F2BC2168-1DBF-465A-96EE-7608FB9B44C7.jpeg
    F2BC2168-1DBF-465A-96EE-7608FB9B44C7.jpeg
    126,4 KB · Görüntüleme: 39
Pet doldurmucak kadar bi kanamaydı ama lavaboya gittiğimde bariz görülcek kadardı da . İdrarımla beraber geliyodu adet gibi gitmiyodu kanama . Kanamayla beraber teste devam ettim abla hafif ikinci çizgiler belliydi şimdiki kadar olmasada .
Ozaman yumurtlama değil insallah yerlesme kanamasidir🤷🏼‍♀️ Ama ilaclarla ilgili de olabilir

Teşekkür ederim 🙏🏻 evet erken gebelikte de gayettt belirgin. Maşallah 🧿 Sağlıkla ilerlesin canım. 🥰🥰🥰
Amiiin çok teşekkür ederiiim ❤️ En rahat olduğum ay buydu diğer denemelerimde çok stres olmuştum bat’tan önce defalarca test yapıyordum. İnşallah Rabbim hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin. ❤️

Teşekkür ederim canım bugün iyiyim çok şükür. Ya var ya sen ben biz yaşarız her şeyi 😂 bak yumurtlamada pembe kanama yaşamadım mesela bi o kaldı onu da yaşarım 😂 sen de kv ne sıkma canını benimkiler de öyle kayanın boşanmış mesela onun kızına çok daha farklılar her anlamda Yapsınlar gözümde değil ama benim kızı da yılda bir defa görüyorlar. Artık takmıyorum kafaya
İyi olda kuzum gerisi önemli degil. Kv deye cok sktm canimi gerçekten. Eşim konuscam ben dedi. Benim cocugumu istemeyen benide istemesin. Benim cocugumun rızkıyla geciniyorsa bu şekilde yapmaya hakki yok. Ben zaten sürekli baska yere cocuk gonderen bi annede degilim. En azindan seninkiler uzak moralin bozulmaz valla daha iyi

X