Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Amin inşallah çok iyi çıkmış adetin gecikince mi yaptın testi benim de 5 gün var
Ben adet günümde erken gebelik testi yapmıştım silik çıkmıştı 2 gün sonra kaset yaptım oda biraz daha belirgin oldu arefe günüydü test yaptığımda ve bugün kan verdim 354 çıktı ve ben erken test yaptğımda çıkmamıştı yumutlamanın 14. Günde çıktı

Klomen kullandım 12 de hemen kaktım uzanmadım 14 ye eşim güçsüzdü az boşaldınşimdinuzayan akıntım var olabilir mi

Canım valla son bı tane kaldı sipariş verdim ama haftaya gelecek o son bitaneyi de 2 gün sonra yapayım dedim. Daha adetime de bir hafta var ya , aslında duramıyorum bir tane daha olsa acımaz yapardım sabaha
Benide biraz umutlandirdi acikcasi fazla varsa evde yapsana test

Bende öyle düşünmüştüm adet gününde test yaptığımda çıktı
Ayy maşallah subhanAllah. Darısı sağlıkla bekleyenlere olsun. Benimde bir kez böyle oldu aslında. Adete 3 gün kala yapmıştım negatifti , 2 gün geçince silik çıktı. Beklemek kadar zor bişey yok.

Teşekkür ederim Benim yumurtlama günümden beri uzayan akıntım ve sarı akıntım devam ediyo hala, yani burdaki çoğu arkadaşımızın dediği gibi kırmızıları görmeden ümidi kesmek yok
Öncelikle hayırlı olsun inşallah sağlıkla alırsın kucağına bu ayı nasıl değerlendirdin ilişki ne sıklıkla oldu ve belirtilerin nelerdi bahsedermisin

Ayy maşallah subhanAllah. Darısı sağlıkla bekleyenlere olsun. Benimde bir kez böyle oldu aslında. Adete 3 gün kala yapmıştım negatifti , 2 gün geçince silik çıktı. Beklemek kadar zor bişey yok.
Allah razı olsun canım darısı bütün isteyenlere inşallah evet evet benimde öyle oldu hatta regl olcam dedim hiç umudum yoktu belirtide olmayınca ama tam gününde silik çıktı erken gebelikte. Bende o güne kadar 3 tane test yapmıştım çok zor beklemek

Bugunu degerlendirin yumurtlama niz yeni oluyor sanirim bugun yarin degerlendirin
Ablacım bakarmısın yumurtlama testlerine ben ilk kez bu ay yapmay başladım bugün 15. Gün dünü değerlendirdim bugünde pike yakın gibi sanki

Eklentiler

• 86827082-6D11-4145-A4A2-979C45CB8938.jpeg
    78,3 KB · Görüntüleme: 45
  • D7E74EA6-A951-467E-B94F-341FC7D779B3.jpeg
    63,4 KB · Görüntüleme: 39
Amin, benimde öyle olurmu dersin
Belirti aramıyorum ama bu ay iyi çalıştık

Ablacım bakarmısın yumurtlama testlerine ben ilk kez bu ay yapmay başladım bugün 15. Gün dünü değerlendirdim bugünde pike yakın gibi sanki
Kuzum sen nezaman basladin kacinci döngü gününde basladin testlere en üstteki de baya koyu duruyor cok dalgalanma var bide. Sivi alimina falan dikkat ediyomusun. Bide 2 güne pik olur gibi duruyor. Ama en usttekide aklimi karistirdi benim koyu cikmis baya. Kac gunde bi regl oluyordun

Merhaba. Bu ay pozitif gorup kese goren var mi? Ya da kese ne zaman gorunur? Kalp atisi ne zaman duyulur?

Ne yap biliyomusun sabah kalkip idrara çıkıyoruz ya onda degil 2. İdrarda yani yaklaşık olarak 12 falan oluyor saat ozamanlar ona dikkat edip o saatlerde yap en iyi sonucu ozaman alirsin

Yaa allah bagislasin senin 2 tane varmis Allah rızıklarini verirde hakkaten cok pahalıymış ya el kadar zibin

Ne yap biliyomusun sabah kalkip idrara çıkıyoruz ya onda degil 2. İdrarda yani yaklaşık olarak 12 falan oluyor saat ozamanlar ona dikkat edip o saatlerde yap en iyi sonucu ozaman alirsin
26 ve 28 gün arasında değişiyor döngülerim en son 28 gündü adetten başlarsak 15. Gün bugün klomen ve duphaston kullandım duphastonu bırakmak durumunda kaldım pazar günü başlayıp 3 gün süren bi ara kanamam oldu anlayamadım haptan galiba yerleşme olsaydı hem erken hemde 3 gün sürmezdi. Sıvı alımına dikkat ediyorum genelde sabah uyandıktan sonra 2. İdrarla yapıyorum akşamda 9 - 10 civarında yapıyorum. Telefondaki uygulamada bugün yumurtlama olarak gösteriyor testlerde koyulaştı diğer günlere bakarak.

Birde bu kanama adetten tam bir hafta sonra gerçekleşti biz adet bitiminden sonra çalışmalara devam ettik çünkü testler yine hafif koyuydu erken yumurtlama olabilir diye düşündüm. Erken yumurtlama ile döllenme gerçekleştiyse bu kanamada yerleşme kanaması olabilirmi yani 3 gün sürmesi biraz umutsuzluğa sebep oluyor ama düşümeden de edemiyorum. Sende kullandın galiba klomen ve duphaston sende bu şekilde yan etki yaptımı

Öncelikle hayırlı olsun inşallah sağlıkla alırsın kucağına bu ayı nasıl değerlendirdin ilişki ne sıklıkla oldu ve belirtilerin nelerdi bahsedermisin
Teşekkür ederim inşallah Bu ay ovülasyon testi falan almadım çünkü hiç ümidim yoktu eşim bi operasyon geçireceği için tam yumurtlama günlerinde hastanede olacaktık yine de hastane öncesi değerlendirdik şansa yumurtlamama denk gelmiş demek ki, diğer aylardan farklı olarak değerlendirdiğimiz her gün diz dirsek pozisyonunda denedim ki bence onun da etkisi oldu önceki aylar farklı deniyorduk çünkü. Belirtilerim de adet öncesi adet olacakmış gibi ağrı, birkaç gün süren göğüs ucu hassasiyeti, yumurtlamadan sonra geçmeyen uzayan akıntı ve bel ağrısıydı çok fazla, adetten sonra da göğüs hassasiyetim yine başladı gibi ve ara ara kasık batması adet ağrısı tarzı bir şeyler oluyor bir de arada sırada baş dönmesi(zaten düşük tansiyonlu biriyim ondan muhtemelen). Şimdilik sadece kanda ve idrarda pozitif olduğunu biliyorum Cuma günü doktora gidicem umarım sağlıklı bir şekilde ilerler, Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah Biraz uzun oldu ama bu şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…