Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar size de sorayım, sat 23 haziran di. 28 önde temizlendim. 2 sinde korunmasız birliktelik oldu. Bende karın kasık ağrısı batma gibi var göğüs uclarim kaşınıyor. Başka belirtim yok geçen hafta nefesim yetmez gibi olmuştu. Dün (12sinde) sabah prodoctor erken gebelik testi yaptım ilk 20 dk da yukarıdaki gibi çıktı sonra bu sabah o testi atmamistim baktım alttaki gibi olmuş , benim geçen ay aynı testleri uygulasam da hiç kuruma çizgisi çıkmazdı. Sizce var mıdır biseyler ☺️
Benide biraz umutlandirdi acikcasi fazla varsa evde yapsana test

Sizce ben 8. Döngü günümde afedersiniz sumuksu hafif rengi pembeye dönük yumurtlama akintisi gormusmuyumdur🙄 bitliKedi bitliKedi M MiuLego A ad000 G Gzmyts53 M midnattsol ve diger kizceler🤷🏼‍♀️
Olabilir test yaptın mı? Benim kalıcı misafirim var cuma günü gidecek 😂 zaten bu ay tamamen akışına bırakıyorum hastane okul islerimiz var tam yumurtlama zamanlarımızda. Bir daha ki adetime de doktora gidicem heyecanlıyım 😍

Çok yazmasam da her gün yazılanları okuyorum☺️. Sessiz takipçiyim burada. Hamile olanların hepsini kutluyorum. Rabbim kucağınıza da sağlıkla almayı bizlere de en kısa sürede size güzel haberler vermeyi nasip eder inşallah 🤲🏻 ❤️
Aminn canim sende katil yaz niye yazmiyosun ki ☺️

En az bir hafta bekleyin en garanti adet geçince ama ben dahil kimsede o sabır yok 😅🙂
Bende 0 sabır 0 adetim bittiği gibi test yapasım geliyor test bağımlısı oldum ciddiyim bu konusa. Eve arkadaşlarım geliyor yolda eczane görürsen test alsana diyorum bakın o derece bi bağımlılık 😀

Olabilir test yaptın mı? Benim kalıcı misafirim var cuma günü gidecek 😂 zaten bu ay tamamen akışına bırakıyorum hastane okul islerimiz var tam yumurtlama zamanlarımızda. Bir daha ki adetime de doktora gidicem heyecanlıyım 😍
Kuzum hic yapmadim test valla. Dun gece birliktelik oldu bugunde cok yol yürüdüm daha dogrusu alisverise ciktik arkadasla gezdik dolastik biraz once lavaboya girdim bi baktim baya afedersin sumuksu kivam rengi sarı pembeye dönük bi akinti geldi peceteye bayada geldi seffaf geldi devamida. Bu sperm olamaz heralde dimi 🙄 yani bu saate kadar icerde o sekilde kalmaz bence dun geceden bu yana😅 büyük ihtimal erken yumurtlama yine hafifte alt karın agrim var

Hayırlı olsun 🥰🧿Sağlıkla gelsin bebişiniz🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Anladım benim yine regl gibi göğüs çevremde ağrı var uçlarında bir ağrı yok. Neredeyse hiç akıntım yok ilginç bi şekilde ama ilişki sırasında beyaz uzayan akıntı var yumurtlama gibi devamlı şekilde. Hayırlısı olsun göreceğiz bakalım. Teşekkürler cevabınız için☺️
Teşekkür ederim inşallah isteyen herkese hayırlısıyla nasip olsun🥰

Kuzum hic yapmadim test valla. Dun gece birliktelik oldu bugunde cok yol yürüdüm daha dogrusu alisverise ciktik arkadasla gezdik dolastik biraz once lavaboya girdim bi baktim baya afedersin sumuksu kivam rengi sarı pembeye dönük bi akinti geldi peceteye bayada geldi seffaf geldi devamida. Bu sperm olamaz heralde dimi 🙄 yani bu saate kadar icerde o sekilde kalmaz bence dun geceden bu yana😅 büyük ihtimal erken yumurtlama yine hafifte alt karın agrim var
Sen her ihtimale karşı degerlendir bu akşamda 🤩

Bende 0 sabır 0 adetim bittiği gibi test yapasım geliyor test bağımlısı oldum ciddiyim bu konusa. Eve arkadaşlarım geliyor yolda eczane görürsen test alsana diyorum bakın o derece bi bağımlılık 😀
Amanın bu sabırsızlık iyi değil gebeliği öğrendiğiniz de dokuz ay nasıl bekleyeceksiniz 😄😄 ben geçen ay gebeligimi öğrendim bir hafta sonra düşük yaptım o yüzden çok kaptırmamak lazım ondan önceki gebeliğim de de sağlıklı bir gebeliğim oldu bebeğim 55 gün yaşadı o yüzden rabbim gönlümüze göre versin mutlu huzurlu sağlıklı ömürlerimiz olsun yavrularımız la 🥰🙏🙏🙏

Amanın bu sabırsızlık iyi değil gebeliği öğrendiğiniz de dokuz ay nasıl bekleyeceksiniz 😄😄 ben geçen ay gebeligimi öğrendim bir hafta sonra düşük yaptım o yüzden çok kaptırmamak lazım ondan önceki gebeliğim de de sağlıklı bir gebeliğim oldu bebeğim 55 gün yaşadı o yüzden rabbim gönlümüze göre versin mutlu huzurlu sağlıklı ömürlerimiz olsun yavrularımız la 🥰🙏🙏🙏
Ya çok üzüldüm başınız sağ olsun hayırlı sağlıklı çocuklarımız olsun inşallah 🥰

Kızçeler selam. Bebiş haberleri geliyor mu.? Bol hamişli bir ay olsun inşallah. Ağustos grubu açıldı mı? Grup grup gezeceğim ben :KK70: bu ay eşim memlekete gitmişti temmuz kaçtı şimdide biz tatile gitcez bakalım değerlendirebilecek miyim o yorgunlukla. Yine de ağustosa geçeyim açıldıysa. Aralıktan beri dewamke. Artık bebiş fikrinden de giderek uzaklaştım zaten. Bakalım 'ayyyy kuzum hiç beklemediğin bi anda oluyo gerçekten' diyebilecek miyim :)

X