Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Korkuyorum negatiften birde şimdi nöbetçi eczane falan bulmak zor olacak eşim izin vermiyorda test yapmama biraz geciksin bekle diyor. İnşallah vardir bende de ya bugün aksama doğru çok ağrım oldu şiddetli dedim aha geldi korktum ama gelen giden yok hâlâ

Nasip kısmet iyi düşünelim iyi olsun ben neler yaşadım hepsinide yaşamam gerekiyomuş dedim durduk yere embryo donduruldu herşey Allahtan bu erkekler neden bu kadar sakinler anlamıyorum hem çocuk istiyolar Ay olabilirde gerçekten sonucum ne çıkar bilmiyorum ama sdce ağrım vardı diğer belirtiler olmadğı için hiç umudum yoktu

Bende de yok ne meme hassasiyeti ne akinti senin bat ne zaman canım

Bende de yok ne meme hassasiyeti ne akinti senin bat ne zaman canım
Benim yumurtlamadan sonra meme hassasiyeti oldu koltuk altına kadar çok acıyodu ama sonrada geçti akıntı desen hiç yok görümcem de daha sonra başlıyor diyor normalde döngüm 24 7 sinde olmam gerekiyodu ovulasyon takibide yapmadım ama 24 haziranda kasık ağrım oldu o gün oldğunu düşündüm

Aa benimde ayniii

Canım özel labaratuarlar var eşim oraya gitmişti sonuçu kadın doğum Dr uma gostermistik maşallah beşizlerin bile olur bu sonuçla demişti ama bir şey göremedik canım herşey nasip kısmet

İyi bayramlar tatlım, inşallah bayram hediyesi olur bebeğin şimdi şöyle düşündüm ben. 2 gün önce 3tü değerin dimi? 2 günde 15-16 falan olduysa kaset testte böyle çıkması normal. Ben kaset testte 26 ile çooook silik hayali görmüştüm çünkü. Sonra ikinci gebelikte de 6 ile kanda öğrenmiştim ve 2 gün sonra 30 olmuştu ancak o zaman gebelik testinde çizgi görmüştüm. İnşallah seninledir meleğin tatlım çok amin

İnşallah allahım İnşallah bende dediğin gibi düşündüm en fazla 15 olmuştur iki günde. Benim yaptığım test 20 değerin üstünü ölçüyormuşmuş. İki gün sonra kan vericem netleşir bakalım inşallah sonucu güzel olur.

Ay inşallah vardır adet olcam diye bekliyorum olmuyo da eşimde inanmaya başladı ben erken gebelik testi yaptım prodoctor adı
Ben normal test yaptım ikisi de negatif çıktı eşim artık izin vermiyor yapmama çok yaptım diye Ben de adet olacağım diye bekliyorum çünkü gebelik belirtim yok adet sancılarım var sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…