Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bende de bu belirtilerin hepsi var.bitek öyle göğüs ağrısı hassasiyeti büyümesi yok o yüzden umudum yok pek.karnim da şişmeye gerilmeye başladı sanirim regl Olcam bide ben inofolic kullanıyorum o kasık ağrısı yapıyormuş yumurtlamadan beri ağrı devam ediyor hergun batmalar kramplar oluyor

Hanımlar simdi size bişey sorucam önümüzdeki ay eşimle karar verdik doktora gidicez oğlumun sünnet işleri bittikten sonra yani bir sonraki adetimde. Ama ben diyorum ki eşim şehir Hastanesi'ne gitsin orda bi sperm testi versin. Şimdi direk ürolojiden mi randevu almamız gerekiyor? Birde direk sperm değerlerine baktırmak için gidebilir mi? Ben sperm degerlerime baktirmak istiyorum dese yaparlar mı? Yoksa kadın dogum mu yönlendirmesi gerekiyor Veziir M Mavimiresl S sultansultan90 M MiuLego ve bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım

Ya bu testlere hiç guvenmiyorum artık.
Yada sen 2 aydır kimyasal gebelik yaşıyorsun canim. Hamile kaliyouaa değer yükselmeyince adet sokuluyor.
Bilmiyorum ki canım ne oluyor bir sonraki adetimde doktora gidicem bu aydan gidemiyorim oğlumun sünneti vs var

Bencede var canim bayağı belli çizgi. Benimde cok ağrım var iki gündür ama asla adet olamıyorum yaa günümde dündü seninde ağrın var mı
Ay benimde öyle canım hatta belirti yok dedim adet olmayı bekliyodum dünden beri ama olmadı test yaptım akıntı göğüs hassasiyeti falanda yok sdce kasıklarımda ağrı var batma falanda değil ben pazartesi test yapmıştım çıkmamıştı istersen sende tekrarla testini

Şehir hastanesinde işler nasıl ilerliyor bilmiyorum kuzum arayıp bilgi alabilirsiniz. Benim eşim önce ürolojiden randevu alıp gitmişti başka sorunlarda varmı bakılsın diye. Sonra sorun çıkmamıştı o zaman. Tabi bunu ilk bebek düşünmeye başladığımızda yapmıştık aradan baya geçti aşılamadan öncede benim doktorum eşimi yönlendirdi memorial de direk sperm verip değerlerine bakılmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…