Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yok kullanmadım acaba kimyasal gebelikte prolaktin yükseliyor da ondan mi sivi geldi anlayamadım umarım gebe kalmamı zorlastırmaz🥴
Prolaktin süt hormonu zaten gebelikte yükselen bir değer diye biliyorum ama sizin kimyasal gebelik olmuş bide. Gebelik bile olsa bu kadar erken göğüsten sıvı gelmesi normal karşılanmiyor. Mutlaka doktora gittiğinde bu durumu söyle canım

Yaptığınız test normal test mıydı erken gebelik testi mıydı ve yumurtlamadan kaç gün geçmişi acaba sizin
Normal 5 TL’ye aldım markası çok değişikti kaset test , Bat 7 Temmuz.. Yumurtlama gününü bilmiyorum ama bence 22 hazirandı.. Tahminen 13 gün geçtikten sonra yani 4 temmuzda testte silik çizgi görüp hcg 193 öğrendim… Bilemiyorum var mı yok mu kimyasal mı dış gebelik mi 🤔

Prolaktin süt hormonu zaten gebelikte yükselen bir değer diye biliyorum ama sizin kimyasal gebelik olmuş bide. Gebelik bile olsa bu kadar erken göğüsten sıvı gelmesi normal karşılanmiyor. Mutlaka doktora gittiğinde bu durumu söyle canım
Teşekkür ederim canım artık bayramdan sonraya kaldı bu iş umarım uğraşmadan bu ay güzel haberleri alırım alırız🙏🏻

Yeniden merhaba 😊 bir iki ay buralarda çok vakit geçirdim ama sonra biraz uzaklaşma kararı aldım. Çünkü kafayı yemiş gibi sürekli burda dolanıp kendimi üzüyor strese sokuyordum. 10 temmuzda tam bir yıllık evli olacağım 😊😊 4 5 aydır bebek denemeleri yapıyoruz ama malesef bir sonuç alamadık. Daha sonra doktora gittim her hangi bir problem olmadığını öğrendim. Aynı şekilde eşimde gitti sperm örneği verdi. Onda da her hangi bir sorun görünmüyor. Doktor aynı şekilde devam etmemizi söyledi. Haziran ayında yumurtlama dönemini malesef çok değerlendirmedik eşimin rahatsızlığından dolayı ama sadece tahmini yumurtlamadan 4 ya da 5 gün öncesinde ilişki oldu. Ve şoookk 2 gündür adetim gecikti 😂 sabah test yaptım negatif çıktı ama ben teste pek güvenemedim açıkcası çünkü testin adı sanı belli değil nette çıkmıyor 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ aayyy ne kadar çok yazdım özlemişim valla buraları 😂😂 umarım güzel habeeri verebilirim sizlere

5+0gunluguz 2 gün önce kese görünmedi beta 891 di bugün gene kese görünmedi beta 1861 çıktı.Doktor skntili dış gebelik olabilir dedi başına gelen varmı.Sonra kilodan dolayı da görünmüyor olabilir dedi.kafam karisti
Canım benim ablamın ters rahmi vardı 6 ay olana kadar keseyi göremediler alttan bakıldı hep

Allah allah ya güvendiğim dağlar=sen. Nasip belki şu sünnet işleri tatil işleri bitmesi gerekiyor hayırlısıyla gelsin sağlıkla gelsin yeterki
Aynen canım bi vakti zamanı var demekki yada belki hic olmayacak bilmiyorum artık herşeyi zaman gösterecek

X