Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Teşekkür ederim canım bende randevu alayım çıkarayım aradan sünnet işini de. Bu arada özel de mi yaptırdın devlette mi? Ben şehir hastanesinde yaptırmayı düşünüyorum ama bilemedim
Rica ederim canım ben özelde yaptırdım canım devlet Hastanesi'nde belki süre uzayabilir.

Yaptığınız test normal test mıydı erken gebelik testi mıydı ve yumurtlamadan kaç gün geçmişi acaba sizin

Tüh yaa o kadar da belirgin çıkıyordu neyse nasip canim sıkma canını bende test aldim ama olacağım galiba
Bat tarihimiz aynı ben yarın test yapmayı düşünüyorum sen ne zmn yapacaksın
Elimde erken gebelik testi yok normal test var oluyor mu o da

Bulunduğumuz yerde özel hastane yok sağlık ocağı var aslında ama orda kan verirsem herkes öğrenir. O yüzden kendi memleketime gidicez. Hem kan veririm hem muayene olurum. Temmuz ayı boyunca o doktora giderim artık. Ağustosta yaşadığımız şehre gidicez. Tatil dönemine denk gelince böyle olcak maalesef

Kizlar memeden neden sıvı gelir? Sağ mememden sıvı geldi az bir şey durduk yere. Daha iki gün önce ultrasona girmiştim kistlerim için hiçbir sıkıntı yok demişlerdi. Bu arada geçen ay kimyasal gebelik geçirdim

Bu ay klomen falan kullandınız mı bende de kullandığım ay olmuştu. Prolaktin ara ara yükseliyor bende bide hipotiroidi var bunlardan kaynaklı olabiliyor

Güvendiğin bir dr takibi de güzel olur tabi ki. Sen içini ferah tut her şey güzel olacak inşallah. Anneciğine sımsıkı tutunup her şey yolunda dedirtecek Güzel düşün güzel olsun

Bu ay klomen falan kullandınız mı bende de kullandığım ay olmuştu. Prolaktin ara ara yükseliyor bende bide hipotiroidi var bunlardan kaynaklı olabiliyor
Yok kullanmadım acaba kimyasal gebelikte prolaktin yükseliyor da ondan mi sivi geldi anlayamadım umarım gebe kalmamı zorlastırmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…