Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım hamile misin? Çabuk anlat süreci

Canım hamile misin? Çabuk anlat süreci
Sanırım öyleyim test anında çıktı inşallah yanıltmaz. Ben adet olmamıştım son adet tarihi 19 Mayıs. Ama haziranın 20sinde grip oldum kan testi verdim negatifti. Gecikmeyi de çok dikkate almamıştım polikistik olunca 50-60 günleri bulabiliyor. Şimdi test yaptım BM’yle çıktı.

Evet canım geç yumurtlamissin. Hemen kan ver bana da haber ver mutlaka çok mutlu oldum senin adına

Yaaa çok sevindim inşallah bebeğin seninledir sağlıkla kucaklamak nasip olsun. Kan testine ne zaman gideceksin?

Kız yok diyarbakırda ne kadar soğuk olabilir. 37 derece şuan. Klima çarpmış olabilir. Ama klimasız da durulmuyor
Çeşme suyu mu kullanıyorsunuz? Şuan salgın var diyarbakirda çeşme suyundan olduğu düşünülüyor.

Yaaa çok sevindim inşallah bebeğin seninledir sağlıkla kucaklamak nasip olsun. Kan testine ne zaman gideceksin?
Valla şu an eşimin köyündeyiz. Bayramdan önce gitmek istiyorum aslında ama işleri çok yoğun. Düşüğüm var daha önceden bayram sonrasına bırakmayayım değil mi? Arefe günü doktorlar muayene alıyor mu bilgin var mı

Evet canim 4 gun suruyo 5.gün başladık

Hayır canım hazır su içiyoruz. Ama eve gelen su bahçedeki kuyudan çıkıyor şebeke suyu değil.
Anladim geçmiş olsun insallah önemli bir şey degildir

Yarım gün canım benim gittiğim hastane

Kizlar 5+0 günlüğün.2 gün önce beta 819 du kese gözükmedi bugün beta 1681 di vajinal ultrasonda kese gene goxukmedi.doktor dış gebelik olabilir yarın tekrar gel goremezsem detaylıya ve kan akışına bakmak için biyere göndericem dedi.son anda belkide kilondan dolayıda kese görünmüyor olabilir dedi hiç başına gelen varmı

Ben iyiyim kv lerin göl evindeyiz. Kızım çamura toprağa yapışmış vaziyette. Her şeyden habersiz keyfini çıkarıyor yavrum. Ben tatsız tuzsuzum nasıl olayım. Geçecek elbet
Geçecek kuzum bir zaman insan çok üzülüyo ama elinden bişey gelmiyo sen iyi ol sağlıklı ol Rabbim evlatlarımıza sağlık versin ❤ napalım nasip kızçeni öp benim için canım benim ya severim onu ❤❤

Canım sağlıkla kucağına al inşallah çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…