Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Et ve kahve kremasi süt tozu gibi seyler bana da aynisini yapıyor mide bulantısı ishal gibi. Gecmis olsun bagirsak enfeksiyonu oldun sanirim
Bilmiyorum ya ama bir haftadır kürek kemiklerimin ortası üşüyor geceleri. Eşimin göğsüne yaslanmadan ısınamıyordum. Ben galiba üşüttüm.

Nişanlıyken de gittim evliykende üç farklı doktora gittim canım kist falan hiç birşey yok bunu kaç defa da söyledim hatta bı doktor bizim için önemli olan her ay düzenli kanaman oluyor mu olmuyor mu bile dedi. İnşallah direk sökülür ama ihtimal vermiyorum yıllardır bu böyle
Belki bebişe döner

Maşallah 🧿 senin yumurtlama günün ne zamandı canım
19.20.21.22 de ağrım oldu yumurtalıklarda o zamandır diye düşünüyorum, ama 20.21 de esim yoktu 19 da olmuş olabilir çünkü 30 Haziran'da erken gebelik testinde gölge gibi çizgi çıktı

Kızlar sat 19 Mayıs. 20 haziranda kan testi negatifti. Bugün test yaptım comfort days markası. yanlış değildir dimi anında çıktı elim ayağım titriyor 🥲🥲🥲

Eklentiler

• 93A9B91F-0764-47F7-A4D6-5A6D44A3C6E7.jpeg
    93A9B91F-0764-47F7-A4D6-5A6D44A3C6E7.jpeg
    265,5 KB · Görüntüleme: 114
Hanımlar oğlumu sünnet ettiricez randevu almam lazım çocuk cerrahisinden mi randevu almalıyım? Süreç nasıl işliyor bilgisi olan var mı
Ben çocuk cerrahisinden randevu almıştım canım kontrol edip ameliyat tarihi vermişti Dr üç gün içinde iyileşti çok şükür 🙏 bir aksilik yaşamadık..

Kızlar sat 19 Mayıs. 20 haziranda kan testi negatifti. Bugün test yaptım comfort days markası. yanlış değildir dimi anında çıktı elim ayağım titriyor 🥲🥲🥲
Değildir inşallah canım hayırlı olsun çok geç öğrenmişsin ama nasip işte olacağı varsa oluyor demek. Kan verdin mi tekrar🥰

Ay cok değişik bi durumm🥰 gec dollenme olmus demekki yada adet gormeden tekrarmi yumurtladin ki hayirli olsun cok heyecanli

19.20.21.22 de ağrım oldu yumurtalıklarda o zamandır diye düşünüyorum, ama 20.21 de esim yoktu 19 da olmuş olabilir çünkü 30 Haziran'da erken gebelik testinde gölge gibi çizgi çıktı
Benimde 30 unda çok ince çıkmıştı sonrakiler belirginleşmişti. Maşallah senin değerlerin güzel çıkmış benimkiler düşük oysaki aynı anda testleri yapmışız 🙈 doktor geç döllenme değil dedi adetten önce pozitifi gördüğüm için bilemedim artışımda güzel ama acaba cinsiyet farkı böyle bi anlaşılıyor. Oğlunda böyle miydi senin değerin yüksek mi çıkmıştı hatırlıyo musun?

Yok daha şimdi öğrendim. Polikistik olduğu için gecikmeyi pek önemsememiştim. 49. Günüm bugün
Ayy ne güzel 7 haftalık maşallah🥰sanki bı ara konuşmuştuk hatırladım gibi canim. Ne zamandır istiyordun canım belirtilerin neydi bide

Kizlar ben son 3 aydır 22 günde bir adet oluyor ondan önce 25 ti. Bugün de 24. Gündeyim ama hâlâ olmadım beklenen adet tarihim en geç yarın. Hicbir belirtim yok ama kasık ağrısı sivilce dışında o da adet olmadan olur zaten. Kafam cok karışık test yapsam mi yoksa yapmasam mi negatif görünce canim cok sikiliacak. Belki gebeyimdir doye tomografi cekilmedim. Gidip test alacam eşimden habersiz ona da cesaret edemiyorum. Bu konuyu aklimdan da çıkaramıyorm napayım sizce ?? bitliKedi bitliKedi M Mavimiresl Mucizemmm16 Mucizemmm16 Veziir Veziir ve diğer can yoldaşlarimm....
Canım al bi test yarın yaparsın döngü günün belli varsa çıkar yarın inşallah. Belirtilere çok takılma üç hamileliğimin de belirtileri farklı farklıydı sık wc ve akıntı kuruluğu dışında. Al bir tane artımed bir tane de laboquick varsa bunlar kesin çıkarır zaten.

Ayy ne güzel 7 haftalık maşallah🥰sanki bı ara konuşmuştuk hatırladım gibi canim. Ne zamandır istiyordun canım belirtilerin neydi bide
Evet konuşmuştuk sanırım. Ben hiç ihtimal vermemiştim. Kan testi verdim sonra Eşimin memleketine geldik. Test negatif olunca adeti bekliyordum. Burada yapmadığım şey kalmadı ağaca çıkıp meyve falan topladık. Aralıkta düşük yapmıştım şubatta tekrar denemeye başladık. Belirti adet sancısı oldu sadece. Bir de göğüs ağrısı. İnşallah yanlış değildir ya. Ayın 20 sinde kan testi negatifti büyük ihtimalle geç yumurtladım.

Benimde 30 unda çok ince çıkmıştı sonrakiler belirginleşmişti. Maşallah senin değerlerin güzel çıkmış benimkiler düşük oysaki aynı anda testleri yapmışız 🙈 doktor geç döllenme değil dedi adetten önce pozitifi gördüğüm için bilemedim artışımda güzel ama acaba cinsiyet farkı böyle bi anlaşılıyor. Oğlunda böyle miydi senin değerin yüksek mi çıkmıştı hatırlıyo musun?
Oğlumda doktora gidip ultrasona girdim canım hiç kan ya da idrar testi yapmadım, yumurtlama günü ile alakalı sanırım bu fark

X