Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yaa demek ki her şeyde bir hayır var, haydi bakalım güzel haberlerle birlikte devam ederiz

Valla kuzu artık Benin de bu ay son denemem oldu oldu olmadı salacam ekime kadar
Canım bende 3 yıldır hamile kalamıyorum geçen ay mfk eş paketi kullandım bu ay advictor da ekledim sen kaç ay ve günde kaç tane kullandın advictoru

Ilk ay oldu 4 haziranda kullanmaya basladim spor diyet le birlikte.. gunde 1 tane aliyodum 1-2 kere unutmuştum kullanmayı. 3232 ilski oldu l. Pkos var zaten pkos un caresi advictormüş. Bu ay snnde olacak

Ilk ay oldu 4 haziranda kullanmaya basladim spor diyet le birlikte.. gunde 1 tane aliyodum 1-2 kere unutmuştum kullanmayı. 3232 ilski oldu l. Pkos var zaten pkos un caresi advictormüş. Bu ay snnde olacak
Yaa hayırlı uğurlu olsun canım inşallah sağ salim kucağına almak nasip olsun bende çok beklemeden hamile kalabilirim inşallah. Adetin 3. Günü başladım kullanmaya bende de çikolata kisti sıkıntısı var 2 kez ameliyat oldum 3 ay önce gittiğimde yeniden oluşmaya başlamış demişti doktor.

Amin bnde 5.gunu başlamışım. Cikolata kistinde de başarılı bi takviyeymiş. 3232 yontemini de dene lutfen.

Geçer gider inşallah tedaviye başlayınca bir şeyciğin kalmaz. Maydonoz suyu iç canım şifa olur inşallah

Senin bat ne zaman canım? Benim tahmini yumurtlamaya göre 8i 2 gün kaldı silik olsa da cikardi diye düşünüyorum bisey olsaydı
Benim bat 9-10 ben 10 yazdırdım yinede ama çatlamadan sonra 11. Günüm benim zaten hiç belirtim de yok bende senin gibi düşünüyorum Olsa çıkardı

Amin bnde 5.gunu başlamışım. Cikolata kistinde de başarılı bi takviyeymiş. 3232 yontemini de dene lutfen.
Ben bu sefer tam uycam canım bizde aralarda gene yapmıstık advictor var ztn suan regliyim kullanıyorum gene benim regli ztn 4 gün sürüyorum 5. Gün başlarım ilk ilişki sonra 3 gün sonra 2 gün denerim regl bitince basladın dimi sende herkesin regl uzunluğu farklıya cnku

Kızlar çok üzgünüm bugün çatlama günüm ama dün eşimle başka bir konudan tartıştığımız için bugün denemek istemediğini söyledi en son 2 gün önce denemiştik onların hala yaşama ihtimali var mı(

Kizlar ben son 3 aydır 22 günde bir adet oluyor ondan önce 25 ti. Bugün de 24. Gündeyim ama hâlâ olmadım beklenen adet tarihim en geç yarın. Hicbir belirtim yok ama kasık ağrısı sivilce dışında o da adet olmadan olur zaten. Kafam cok karışık test yapsam mi yoksa yapmasam mi negatif görünce canim cok sikiliacak. Belki gebeyimdir doye tomografi cekilmedim. Gidip test alacam eşimden habersiz ona da cesaret edemiyorum. Bu konuyu aklimdan da çıkaramıyorm napayım sizce ?? bitliKedi M Mavimiresl Mucizemmm16 Veziir ve diğer can yoldaşlarimm....

5+0gunluguz 2 gün önce kese görünmedi beta 891 di bugün gene kese görünmedi beta 1861 çıktı.Doktor skntili dış gebelik olabilir dedi başına gelen varmı.Sonra kilodan dolayı da görünmüyor olabilir dedi.kafam karisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…