Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ayy üçüz olsa ne güzeldir ya allahim duy sesimizi , ben artık hiçbir seyden şüphelenemiyorum ki
Üçüz güzel ama bir o kadar da zordur hamilelik süreci doğum süreci bakım süreci biz ilk duyduğumuzda şok geçirmiştik ama nasip olmadı

Canım ne zaman verdin kanı bende dün verdim diğer sonuçlar düştü ama beta hcg saat 22.40 gibi flan düştü sanırım bayaa geç düştü en sondu

Roll gebelik testini kullanan var mı kızlar ilk kez duydum öyle bi marka offf istediğim hic bi markayı bulamıyorum adam akıllı

E nabiza dusmedi bnim ordaki çalışan soylemisti düşmez diye. Nasil bakacagimi not kagidina yazdi kayit no var yani o olmadan nasil bakacaklar onu anladim. Başından atmıs olabilir mi

E nabiza dusmedi bnim ordaki çalışan soylemisti düşmez diye. Nasil bakacagimi not kagidina yazdi kayit no var yani o olmadan nasil bakacaklar onu anladim. Başından atmıs olabilir mi
Benim düştü e nabıza sağlık ocağından verdiğim gebelik tahlili

Benim düştü e nabıza sağlık ocağından verdiğim gebelik tahlili
Bn 9 da isbasi yapiyorum evde calisiyorum 8 de ordaydim bekledim calisan geldi bekledigimi gorunce sordu bnde dedim idrarda pozitif cikti kan vermem lazim 9 da dr gelir dedi durumu anlattim. Sagolsun dr gelmeden kendisi giriş yapti o yuzden e nabiza dusmez dedi. Melis saglik diye bi site var ordan kayit no verdi burdan bakarsin diye. Dun snnle ayni gun vermisiz ayni anda cikmis bnimde 22.45 de cikmis sonuc

Yarin sabah tekrar gidicem bu defa dr un gormesi gerekir dedi sonucla birlikte e nabiza duser heralde o

Evet sinirlerim cok bozuk 14 aydan sonra patlak verdi artık cok agliyorum sinirlerim cok bozuldu. Bı pozitif bir negatif ilerliyo bıktım artık olmuyorsa neyi zorluyorum ki .. Allah evladıma sağlıklı uzun ömürler versin zorlamicam artık.

Canım ne zaman verdin kanı bende dün verdim diğer sonuçlar düştü ama beta hcg saat 22.40 gibi flan düştü sanırım bayaa geç düştü en sondu
Bu sabah verdim kuzum ama sanırım düşmiycek çünkü idrar maksimum iki üç saatte cikiyo normalde senin e nabıza mı düştü kuzum

Ben varım canm yumurtlama 4 5 gün sonrasında yorgunluk hissi halsizlik oldu arada hafif bel kasik ağrısı vardı akıntıda çok fazla değildi 12 günü pozitifi gördüm şükür şuanda da akıntı sıfır mesela inşallah gebelik oluşmuştur hakkında hayırlısı olsun

Bu testlerin bizimle zoru var hee üzülme kuzum evlatlarımız sağlıklı olsun napalim

Yok kuzum hatta kuafördeydim ağda yaptirdim mis gibi aşırı derecede rahimde bacaklarimda afedersin popoma kadar çekme yapiyor vucudum.
Gebelikse gelsin bebek haberi yok değilse de regl gelsin. Böyle arafta kalmak sinir ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…