Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhaba ben de bir şey soracağım, normalde eylülde planlıyordum. Bu ay takvimdeki ovulasyon gününü değerlendirdik ve birkaç gün sonrasını da kasık ağrım da vardı. Cumartesi rutin kontrol için doktora gittim 12 mm rahim kalınlaşmış dedi, ama siyah bir şey gördüğünü anca adet olup gidersem ne var ne yok anlarız dedi. Smear aldı bir de. Eve geldiğimde kahverengi akıntım oldu azcık devam etti iki gün şimdi düzeldi. Bu normal midr? Ya da bebek olma ihtimali de olabilir mi? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum☺️🌸
Canim siyah biseyi bilemem kanamanida acaba muaynedenmi yada yerlesme kanamasimidir arada kaldim. İnsallah gönlüne göre olsun

Kızlar adetime 3 gün kala çok silikte olsa görmüştüm dün veya bugün adet günüm evde ki testim eskilere oranla belirgindi bugün kan verdim az önce sonuç sisteme yüklenmiş baktım 67.7 değerim sizce az mı? Daha yüksek olur diye bekliyodum
Canim gayet normal hayirli olsun🌸

Kızlar adetime 3 gün kala çok silikte olsa görmüştüm dün veya bugün adet günüm evde ki testim eskilere oranla belirgindi bugün kan verdim az önce sonuç sisteme yüklenmiş baktım 67.7 değerim sizce az mı? Daha yüksek olur diye bekliyodum
Iki günde bir kan verebilirsin canım iki kat artış varsa bu güzel birşey.. Hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah 🥰

Teşekkür ederim, döllenme 1 haftalık filansa doktor anlamadı mı acaba dedim de içime kurt düştü açıkçası ☺️
Banada sivi var dedi enfeksiyon olabilir dedi baska bisey olabilir dedi ama ne oldugu belli degil 😂 canim ben hamile kalmisim akintim var diye doktora gitmistim ve usg de gorunmemisti hatta bi sürü ilac kullandim 9 haftalikken ogrenmistim meğerse hamileymisim ama 3 hafta oncesi gittgmde usg de gorunmemisti yani. Döllenme hic görünmez

Banada sivi var dedi enfeksiyon olabilir dedi baska bisey olabilir dedi ama ne oldugu belli degil 😂 canim ben hamile kalmisim akintim var diye doktora gitmistim ve usg de gorunmemisti hatta bi sürü ilac kullandim 9 haftalikken ogrenmistim meğerse hamileymisim ama 3 hafta oncesi gittgmde usg de gorunmemisti yani. Döllenme hic görünmez
Teşekkür ederim baya tecrübesizim adet 10 temmuz görünüyor bakalım sivilce bastı valla garip garip şeyler oluyor 3 gündür 😂

2 gün sonra tekrar yapayım pekş aynı yerde yaptırmasam birşey olur mu yani artış olarak yanıltır mı beni yoksa aynı yerde mi yaptırayım değerime

Aminn insallah adet gecikmesi cok rahatsiz etmeye basldi beni ya klomen kullanip seninde gecikmismiydi yada en fazla ne kdar gecikir bi fikrin varmi
Klomen kullandığımda gecikme yaşamadım diye hatırlıyorum kuzu. En geç çatlamanın 18. Günü regl geliyordu

X