Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Eklentiler

• IMG_20220704_190643.jpg
    IMG_20220704_190643.jpg
    138 KB · Görüntüleme: 65
Evet hanımlar testimin şimdiki hali 🤣🤣🤣🤣 cumaya kadar başınızın etini yiyebilirim şimdiden kusuruma bakmayınız:KK45:
Canım son 2 aydır ben de gördüm aynı bu şekilde gölge gibi silik çizgi ama sonu hep hüsran oluyor🤦🏻‍♀️ ilk 5 dkda çıkmadıysa dikkate alma lütfen sonrası büyük hayal kırıklığı oluyor😔Elinde ovülasyon varsa bir de onu yapsana geçen ay benim bu şekilde silik olunca ovülasyon yaptım o da pozitifti acaba ikinci bir yumurtlamada da bu şekilde mi gösteriyor hcg çözemedim ben de iki aydır 🤔

Bende bu ay hsg cekildim canim cevap verebilcegim birseyse seve seve yardımcı olurum
Canım ben 27-31 günde bir adet oluyorum bugün 26. günüm. Ama benim adet öncesi bir hafta önce kahverengi lekelenmelerim başlar ve bir hafta sonrasi kanamaya çevirir. Yani benim lekelenmelerim şimdiye kadar başlaması gerekiyordu. Çarşamba progesterona baktırdım düşük çıktı gebelik de yok bence. Acaba bu hsg nin geciktirme gibi bir etkisi var mıdır

Canım son 2 aydır ben de gördüm aynı bu şekilde gölge gibi silik çizgi ama sonu hep hüsran oluyor🤦🏻‍♀️ ilk 5 dkda çıkmadıysa dikkate alma lütfen sonrası büyük hayal kırıklığı oluyor😔Elinde ovülasyon varsa bir de onu yapsana geçen ay benim bu şekilde silik olunca ovülasyon yaptım o da pozitifti acaba ikinci bir yumurtlamada da bu şekilde mi gösteriyor hcg çözemedim ben de iki aydır 🤔
Yok sabah yaptim ikinci idrarla 10 dakika içinde vardı silik cizgi attim hatta kizlara. Ama durdukça belirginlesmis daha da onu attım

Canım ben 27-31 günde bir adet oluyorum bugün 26. günüm. Ama benim adet öncesi bir hafta önce kahverengi lekelenmelerim başlar ve bir hafta sonrasi kanamaya çevirir. Yani benim lekelenmelerim şimdiye kadar başlaması gerekiyordu. Çarşamba progesterona baktırdım düşük çıktı gebelik de yok bence. Acaba bu hsg nin geciktirme gibi bir etkisi var mıdır
Ben cok erken regl olmustum hsg sonrasi

şimdi baktım tsh da yoktu o da yeni düşmüş. Demekki ilerleyen saatlerde düşecek dediğşn gibi 🥰
Evet canim oyle biliyorum yanlis degilmisim demekki🙈 ama bizim burda aile hekimine kan verildiğinde e nabiza düşmüyor 😕

Hem gecen ay benimde bebetime marka pozitifti kanda negatifti bende yasadim bu durumu 😂 inşallah bi daha yasamam🤦🏻‍♀️

Evet canim oyle biliyorum yanlis degilmisim demekki🙈 ama bizim burda aile hekimine kan verildiğinde e nabiza düşmüyor 😕
Aile hekimimiz e nabız şifren varsa oraya yansıtalım dedi acaba sizinki yansıtmıyor mu? Aile hekimimiz çok iyi yaşlı biri ama ilgili maşallahı var 🧿 🥰

X