Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Keske bende oyle olsam 7 de gözüm açılıyor geri kapatmıyorum 😂
Kız bende sabah 6 da uyanıyorum mutlaka böyle enerjik neşeli sonra geri yatıyorum az daha uyuyayım diye sonra 7.30 da eşimin alarmına kalkıyorum anaaam sabahki neşe falan kalmamış. Bu sefer de uyku beni çekiyor kısır döngüye giriyorum öğleye kadar🤣🤣

Kız bende sabah 6 da uyanıyorum mutlaka böyle enerjik neşeli sonra geri yatıyorum az daha uyuyayım diye sonra 7.30 da eşimin alarmına kalkıyorum anaaam sabahki neşe falan kalmamış. Bu sefer de uyku beni çekiyor kısır döngüye giriyorum öğleye kadar🤣🤣
Bende bazen cok uyumak istiyorum ya ama uyuyamıyorum keske uyusam ne güzel ama o senin yaptığın ikinci uyku acayip sersemlestirir 😂

Canım napayım anacığımın dizinin dibindeyim haliyle ev de çok kalabalık pek giremiyorum arada okuyup çıkıyorum güzel haberler var mı diye. Kanamam kesilmişti çok yoğun olmasa da yeniden başladı 13 üne kontrole gideceğim inşallh içerde bir şey kalmaz o zamana kadar. Sen olmamışsın hala adet inşallah rahatlarsın tez vakitte belkş geç döllenme olmuştur canım malum 2 kez pırtlayıyoruz bazen 😂
Hic umudum yok kuzum yaa. Klomenin geciktirmesi sanirim. İnsallAh guzel haberler ver bize. Rahatla biran önce

Ay çok mesaj birikmiş hepsini okudum 🤭 kızlar adet günüm geldi ama olmadım testlerde negatif diyorsunuz ya bence bu stresten oluyor çünkü kendimizi hamileliğe odaklıyoruz adet stresten çok fazla etkilenen bişey özellikle burda fazla takılınca ben de kendimi sürekli bi belirti ararken buluyorum adetime daha çok olmasına rağmen. O yüzden kafayı biraz rahat tutalım bence ne de olsa her şey olacağına varır 🥰🥰

İnşallah boşa çalışmıyorumdur da bi işe yarar aldığım puan 🙄

Var sende bişeyler bakalım az zaman geçsin anlıycaz ❣️

Keyif sende bee 🤣 bende etüte başladım yarım saat geçti abim aradı görüntülü. Öyle pek aramazdı gündüz bişey oldu sandım işe gitmemiş az iki dedikodu yapalım dedim diyor 🤣🤣 45 dk konuşmuşuz benim bütün ders motivasyonum gitti 🤣
Bende diger eve gectim yeğenimle supurduk sildik. Balkonu yikadik avizeci geldi avizeleri takti perdeci geldi storlari takti. Balkonda oturduk cikolata vs yedik markete ugradim geldim simdi yemek yapcam 😅 bi hevesle attim kendimi wc ye ama ne gelen vaar ne giden 😅😅

Doktorum reglimin 2.gununde fermara vermişti. Kontolum çarşambaydi ama eşim işi nedeniyle erken yurt dışına çıkacağı için bugün gittik. 17cm yumurtam varmış. Çatlatma iğnesi de vuruldum. Bu geceyi ve iğneden sonraki 36.saati değerlendir dedi. Sizce bu küçük yumurtadan umutlanmali miyim? Allah izin verirse olur mu bır seyler?

Ben tahlil verdim bugün genel bir bakılsın diye 4 tüptü sanırım kan aldılar doktora söyledim gebelik var mı vs de bakılcaktı ama e nabıza herşey düşmüş genelik hormonu va düşmemiş 🥹

Ben tahlil verdim bugün genel bir bakılsın diye 4 tüptü sanırım kan aldılar doktora söyledim gebelik var mı vs de bakılcaktı ama e nabıza herşey düşmüş genelik hormonu va düşmemiş 🥹
Canım bildiğim kadarıyla hcg gec düşüyor yanlışsam düzeltin arkadaşlar 🙈

Bende diger eve gectim yeğenimle supurduk sildik. Balkonu yikadik avizeci geldi avizeleri takti perdeci geldi storlari takti. Balkonda oturduk cikolata vs yedik markete ugradim geldim simdi yemek yapcam 😅 bi hevesle attim kendimi wc ye ama ne gelen vaar ne giden 😅😅
Yine iyi iş görmüşsün sen maşallah. bende komşumu çağırdım kahve içtik artık vedalaştık o bayrama ailesinin yanına gidiyor o döndüğünde ben burdan gitmiş olucam. Tuhaf oluyormuş şehir değiştirmek ya 🙄 Rehl yoksa umut var kuzu geç döllenme olmuştur belki küçük bi yumurta var diyordun o belki tutar

X