Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canim test attin ki buraya ben kacirmisim
Evet sabah ikinci idrarla yaptım 10 dk icinde baya silik bi çizgi çıktı atmıştım buraya durdukça belirginleşti son halleri buda

Eklentiler

• IMG_20220704_153026.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20220704_153013.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar ovülasyonun 3.günündeyim ovülasyon testimde ilk iki gün ikinci çizgi silik çıkmıştı bugün hiç yok neden öyle oldu

Öncelikle evet reglin yumurtlamadan ortlama 14 gün sonra olur kuzum ama bu belirsizlik çok can sıkıcı haklısın. Ya değer çok düşük olduğu için her test algılamıyor o seviyeyi ya da kimyasal falan, bilemedim en iyi cevabı kan testi verir. Yarın sabah yaptırsan mı?

3-4 gün beklemek istiyorum eger adet olmazsam tekrar test yaparım sonuca göre de kan veririm diye düşünüyorum adet olursamda hayırlısı

Kızlar bende son kez mfk deniyorum ztn mfk da 3 kere alın diyordu doktor sonrasında 1 ay dinlenip hala gebelik gerçeklesmezse sonbaharda aşılamaya geçiyorum karar verdim

Yaaaa sebepsiz gecikme olunca daha sinir bozucu oluyor. Regl olunca tekrar tüp bebek sürecine başlayacak mısınız peki?
Yok canım bu yaz böyle kendi halimizde deneyeceğiz.. büyük umutlar ama küçük olasılıklar benim biraz moralimi bozdu.. belki biraz olsun olacağına inanırsam ekim-kasımda denerim bir kez daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…