Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Arkadaşlar biraz spesifik bir soru soracağım ama umarım cevap veren olur. Jinekolojik muayenede polikistik görünüm olmasına rağmen hiçbir polikistik over belirtisi yaşamayan var mı? (Yani kıllanma, adet düzensizliği vs olmayan.)

Doktorum polikistik görünüm olduğunu ama belirti taşımıyorsam buna sendrom denilmeyeceğini. Gebe kalmaya herhangi bir engel teşkil etmeyeceğini söyledi. Benzer durum yaşayan var mıdır?
Ben canım.
Evlenmeden önce ritim kontrolde pko çıkmıştı. Ama adet düzensizliği, kilo sorunum yoktu. Tuglenme var ama aşırı değil.

İlk kızıma korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım. 7 yaşında.

Geçen sene rutin kontrolde de pko çıktı zaten pko tedavi edilen birşey değil senle yaşıyor.

Ben canım.
Evlenmeden önce ritim kontrolde pko çıkmıştı. Ama adet düzensizliği, kilo sorunum yoktu. Tuglenme var ama aşırı değil.

İlk kızıma korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım. 7 yaşında.

Geçen sene rutin kontrolde de pko çıktı zaten pko tedavi edilen birşey değil senle yaşıyor.
Ben de daha yeni korunmayı bıraktım. Doktorum bir engel teşkil etmez demesine rağmen kafamda bir soru işareti kaldı.

İnsallah guzel sonuclar alirsin🥰 bende biran önce regl olsam bayrama temizlenseydim iyiydi😏 aşılama düşünüyodum bu ay ama bayram giriyor araya. Sanirim biraz da bebek fikrinden vazgecmeye basladim gibi
Yok yok vazgeçme en doğru zaman da gelecek merak etme 🙏🏻
Kızlar günaydın cok erken oldum ya lekelenme basladı sökülürüm aksama daha 4 gün varken geldi M Mavimiresl A ad000 @Niqu @iyilikperisi92 @Veziir R Random3 diğer kızlar
Canım belki yerleşmedir olamaz mı

Kuzum farenjit geçiriyorum boğazım felaket ilk gün doktor parol, augmentin antibiyotik falan verdi ikisini akşam sabah olacak şekilde kullandım ama içime bir kurt düştü jinekoloğuma sordum ihtimal varsa ilaçları bırak dedi. Ben de bıraktım bakalım zar zor iyileşmeye çalışıyorum kulak burun boğaza kontrole gidicem bugün enfeksiyona dönerse mecbur kullancaz dedi o da geçen gün bugün bakacak ne durumda bademcikler diye
Kizlar gittim miratech kaset test aldım aşırı silik bi çizgi çıktı fotografa yansitabilirsem aticam
Hadi canım bekliyorum 🤲🏻🤲🏻

Bende pco görünümü yok ama sivilcelenme tüylenme ne ararsan var
10 doktordan biri hafif pco görünümü var dedi diğerlerine ısrarla sordum yok dediler ama bende belirtileri var
Reglim düzenliydi son 6 aydır hep gecikiyor 25 günde olan reglim 30 güne çıktı bende anlamadım karışık işler 🤷‍♀️
Bende de sizinle aynı belirtiler olmasına rağmen PCO yok diyorlar , adetlerim 28-30 günde düzenli olur ama bende anlamadım

Eklentiler

• AirBrush_20220704103540.jpg
    AirBrush_20220704103540.jpg
    158,1 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_20220704_103425.jpg
    IMG_20220704_103425.jpg
    218,7 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_20220704_103410.jpg
    IMG_20220704_103410.jpg
    156,9 KB · Görüntüleme: 84
Canm bence test yapıp kendini strese sokma kan ver daha net cikar
Ya sabah 8de gitmem lazımdı aile hekimine simdi almazlar. Acile de gidince almiyolar kadin doguma yönlendiriyolar. Özelde de 250-300 TL arası idrarda gormeden vermek istemiyorum açıkçası 😒

Ay bu testin rengi pembemi 😃 ne güzel🥰 ben silik goruyorum kuzu cizgiyi. Her testin algilamasi farkli keske erken gebelik alsaysin miratech yada artimed erken gebelik olandan
Ayyy yok ki bulamıyorum 🤷🏻‍♀️ biraz merkeze uzağım burdaki eczanede yoktu. Ama hemen hemen ayni ya simdiki kaset testlerde cok hassas. 10 dakika içinde çıktı, daha test yapmicam 3-4 gün icinde adet olmazsam tekrarlarım yıpranıyor insan. Durdukca belirginleşirse tekrar atip etiketlicem 😂

Ayyy yok ki bulamıyorum 🤷🏻‍♀️ biraz merkeze uzağım burdaki eczanede yoktu. Ama hemen hemen ayni ya simdiki kaset testlerde cok hassas. 10 dakika içinde çıktı, daha test yapmicam 3-4 gün icinde adet olmazsam tekrarlarım yıpranıyor insan. Durdukca belirginleşirse tekrar atip etiketlicem 😂
Tmm canim. Ama ben testin rengine bayildim😃 10 dkka sonra tekrar at bakalim belirginlesir

X