Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kız iyi bile bitirmişsin bizim ev 102 metre kare gözüküyo ama bence gayet küçük çünkü altlı üstlü ben öğleden sonra bir başlıyorum gece 12 ye kadar devamke😂😂😂
Evet yaa bizim evde altli üstlü,ikinci katda lavabo yok🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ temizlik yaparken çık düş çok yoruluyorum yahu , sıcak havalarda da tüm camlar açık bir toz vuruyor eve sanki yıllardir silmiyorum🤣🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• Screenshot_2022-07-03-21-17-31-359_com.miui.mediaeditor.jpg
    Screenshot_2022-07-03-21-17-31-359_com.miui.mediaeditor.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 44
Evet yaa bizim evde altli üstlü,ikinci katda lavabo yok🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ temizlik yaparken çık düş çok yoruluyorum yahu , sıcak havalarda da tüm camlar açık bir toz vuruyor eve sanki yıllardir silmiyorum🤣🤦🏻‍♀️
Kız bizimde öyle işte aynı bizim iki katta da tuvalet var ben yukarıdakine giriyorum aşağıda böcük var korkuyorum😂🤭 bide yerler o kadar beyaz ki herşey belli 1 gün arayla süpürmek gerekiyo

bende bugün dayanamayıp 7 gün kala yaptım sonuç kocaman negatif😁 fakat benim hiçbir belirtimde yok sadece anlamsız bir yorgunluk var üstümde 2 haftadır
Erken yaptık testleri inşallah 7 gün sonunda koyu koyu çift çizgiler görürüz 😇

Kız bizimde öyle işte aynı bizim iki katta da tuvalet var ben yukarıdakine giriyorum aşağıda böcük var korkuyorum😂🤭 bide yerler o kadar beyaz ki herşey belli 1 gün arayla süpürmek gerekiyo
Ay aman öyle iş yaparken merdivenlerden düştüm ya kuzum o yüzden dikkat et

O
Bizde yerler ahşap tahta hemen bildiriyor tozlari🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ böcek bizdede oluyor yaa bıktım artık

Ay aman öyle iş yaparken merdivenlerden düştüm ya kuzum o yüzden dikkat et
Ben bir defasında düştüm merdivenlerden nolduysa ondan sonra oldu 🤣🤣benim kan grubu negatif doktor doğumdan sonra en az 3yil beklememi söyledigi için spiral koydurdum, 2 yılın tamaminda merdivenlerden düştüm kanamam oldu 🤦🏻‍♀️doktor ne kadar müdahale etsede kanamayi durduramadi ve spirali çıkartmak zorunda kaldı 🤦🏻‍♀️6 yıl oldu çıkalı gebe kalamadim😵‍💫😵‍💫😵‍💫

Kızlar dünde sormuştum size bugünde yine aynı şekilde bulantı ve kusmam devam ediyor bat 9 temmuz yarın erken gebelik testi yapsam mı acaba yoksa erken mi 🙄

Hadi ya sağlık olsun canım benim olana kadar burdayız 🙏🏻

Her zaman ki gibi 🤣🤣🤣

Amin canım benim hepimize inşallah

Benim beklediğim bişeydi kuzu belirtileri seçebiliyorum artık bugün advictor da sipariş verdim bakalım son kez alıyorum
İnsallah guzel sonuclar alirsin🥰 bende biran önce regl olsam bayrama temizlenseydim iyiydi😏 aşılama düşünüyodum bu ay ama bayram giriyor araya. Sanirim biraz da bebek fikrinden vazgecmeye basladim gibi

Ben bir defasında düştüm merdivenlerden nolduysa ondan sonra oldu 🤣🤣benim kan grubu negatif doktor doğumdan sonra en az 3yil beklememi söyledigi için spiral koydurdum, 2 yılın tamaminda merdivenlerden düştüm kanamam oldu 🤦🏻‍♀️doktor ne kadar müdahale etsede kanamayi durduramadi ve spirali çıkartmak zorunda kaldı 🤦🏻‍♀️6 yıl oldu çıkalı gebe kalamadim😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Hadi ya inşallah bebiş haberini bu ay alırsın bizede verirsin kuzum 🤲🏻❤ ben sırtımı vura vura düştüm 7-8 basamak kadar anlatırken bile acıyo hala 😂😂😂 izlerimde geçmemiş sırtımda hala 3 ay önce düştüm bende nisanda

Hadi ya inşallah bebiş haberini bu ay alırsın bizede verirsin kuzum 🤲🏻❤ ben sırtımı vura vura düştüm 7-8 basamak kadar anlatırken bile acıyo hala 😂😂😂 izlerimde geçmemiş sırtımda hala 3 ay önce düştüm bende nisanda
Ayy çok geçmiş olsun,bende kötü düşmüştüm🥲🥲pantolon dizleri açıldı, ayağım burktu, nasıl cukk diye yere oturduysam popo vajina ne hale geldi🤣🤣🤣

X