Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ayyy inanmıyorum ya yanlış yerde paylaşmışım😂😂😂 elim ayagim birbirine dolandı ne yapayım 😂 hanımlar yapar yapmaz çıktı ben gözle cok net toz pembe bir sekilde görebiliyorum ama fotografa bu kadar yansıtabildim çünkü herkes uyuyor perdeleri açıp gün ışığında cekemedim onu da cekicem 😂 yumurtlamadan sonra 11. Gün bugün, bu sefer olmus olsun🤲🏻 @Safransari Mucizemmm16 Mucizemmm16 @miresl @Safiye19 @Helenk ve nickini unuttugum arkadaşlarım 🙈
Hadi hayirli ugurlu olsun inşallah cnm 🤩

Hanımlar beni de eklermisiniz? Bat 7 temmuz. Eşimde varikosel var. 2 ay önce ameliyat oldu. Artık 2 aydır sabırsızlıkla günümü bekliyorum. Aslında 3 yıllık evliyim 3 yıldır bekliyorum ama varikosel olunca umudumu kesmiştim. Şimdi ameliyat olunca tekrar umutlandim. Gelip gidip burda sürekli birşeyler okuyorum. Kafaya da takmak çok zor bir şeymiş😥

Hanımlar beni de eklermisiniz? Bat 7 temmuz. Eşimde varikosel var. 2 ay önce ameliyat oldu. Artık 2 aydır sabırsızlıkla günümü bekliyorum. Aslında 3 yıllık evliyim 3 yıldır bekliyorum ama varikosel olunca umudumu kesmiştim. Şimdi ameliyat olunca tekrar umutlandim. Gelip gidip burda sürekli birşeyler okuyorum. Kafaya da takmak çok zor bir şeymiş😥
Canım ekliyorum Rabbim en kısa zamanda nasip etsin güzel haberlerini alalim inşallah

Hic bozma moralini herşey güzel olucak git doktoruna kontrolunu ol.. benmde Cook iidi cuma günü kanamam oldu yazlıkta sahilde çocukla uğraş güneşi ye yan filan derken akşamına kanama oldu orda hastaneye gittim kadın dogumcu var ama yok ebeler baktı baktı dediğim soru sordu kan aldilar sonuca bakmadan taburcu ettiler çocuk yaşıyor mu düştümu belli değil apar topar eve döndük acile gittik ordaki dojtor baktı kalp atışı var dedi bide azarladı güneşe nie cikiyon die çocuğa zarar veriyor sun diyince bende netten baktım cumdan beri yatakta ağlamaktan ne yemek yiye biliyon ne bişi yapabiliyom zarar verdim çocuğa die ağlayıp duruyom yarın sabahtan kendi doktruma gidicem ins oda beni korkutmaZ
İçinizi ferah tutun. Bebek tutunmak isterse Halter bile kaldırsanız zarar veremezmişsiniz. Bundan sonra dikkat edersiniz.

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu olduğum için kasıklarım batıyomuş 😔 idrarı yaparken bi an ağrı oldu baktım sildim kan var idrarimda 😐 bu ayda umutlar suya 😔

X