Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kizlar simdi bu ay femara kullandim ilk defa lutfen bana yardimci olun bugun dongumun 12. Gunu oglen 3 te yaptigim ovulasyon cok koyu degildi sonra aksamustu yumurtlama akintimi farkettim 2 saat siviyi kesip tekrar test yaptim baya koyu ama pik degil sanki en son iliski cuma gunu oldu bugun esim yok sizce kacirmis olur muyum
Aksam pik olmuş canım bu aksam olmazsa yarın aksam muhakkak olsun

Ben günü gününe oluyorum hep hiç sapmaz benim. 28 günde bir gelir. 4 haziranda başladı, 7.de bitti. Şimdi perşembe günü yaptım ve bugün yaptığım var çizgi yavaş yavaş sanki kırmızılaşıyor gibi. Benim zaten önümüz hafta pazartesi telefon gününe göre en doğurgan haftam gözüküyor bakalım. Telefondaki gibi yumurtlamayı her gün yaparak aynı gün tutturabilecek miyim :) üstteki görüntü 9 Haziran reglimden iki gün sonrayı, alttaki test 12 Haziran sabah yaptım
Senin ovulasyon kullanmana gerek bile yok canım çok düzenliyse :) benim çok düzensiz pcos var o yüzden asla bilemiyorum yumurtlama zamanını, mecburen ovulasyon testi kullanıyorum yani, bu ay için de dünden itibaren kullanmaya başladım bakalım Allah bilir ne zaman yumurtlama görücem ya da görebilecek miyim:))

Bende günaşırı devam ediyorum bir gun dolu bir gün bos biraz yorucu ama 😂😂 haftaya bu zamanlar tam yumurtlama zamanlarim. Ama riske atmiyorum yine de ne olur ne olmaz 🤷🏻‍♀️
Bence de en iyisi bende yarın başlıyorum inşallah 🤣 bu ay olacak allahın izniyle ben bize inanıyorum 🙏🏻

teşekkür ederim canım. amin inşallah hersey guzel olur 🤲 bende gebelik olacağını düşünmüyorum ama aranızda olmayı seviyorum inşallah bu ay guzel haberler alırız burada 😍
İnşallah yavru ben valla vazgeçtim yapmicam hiçbirşey bu ayda adet oldum 😂

Kizlar simdi bu ay femara kullandim ilk defa lutfen bana yardimci olun bugun dongumun 12. Gunu oglen 3 te yaptigim ovulasyon cok koyu degildi sonra aksamustu yumurtlama akintimi farkettim 2 saat siviyi kesip tekrar test yaptim baya koyu ama pik degil sanki en son iliski cuma gunu oldu bugun esim yok sizce kacirmis olur muyum
Yarin degerlendirmeye calis mutlaka

Kuzum gecti gitti cok sevindim. Benim biraz ağrılı gecti 2 sefer cektiler ilac verdiler ve sonrasi daha agriliydi 🤷🏼‍♀️ Tansiyon ve mide bulantisi problemim olmuştu ama cok sevindim seninki rahat gecmis doktor ne dedi nasil cikti sonucun
Ya kişiden kişiye çok değişiyor. Çok ağır geçti diyen de var, kolaydı diyen de. Ben şanslı taraftayım kolaydı☺️ Temiz çıktı, her şey normal canom. Şimdi jeli sıkıp çalışmalara başlayıp o spermi yumurtya ulaştırıp döllemeye ikna etme zamanı🤩😂

X