Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kizlar benim 4 sene önce yapilan ca 125 testim 60 cikmisti doktor skntili gördü endometriozis dedi hatta ucge ucge yede söylemiştim bu durumu endiselenme diye ama simdi ben endiselendim acaba degerlerim ne alemde ondan sonrada hic bakilmamisti testlerimde cikolata kisti usg de gorunmemisti 🤷🏼‍♀️ Ben birazdan ca125 testi vercm tip merkezini aradim 11 e kdar gelin dedi öğleden sonrada cikarmis sonuclar ama ben klomen kullandim bu ay etkilermi acaba sonuclari🤦🏼‍♀️
Canım benimde hic bir fikrim yok inşallah güzel çıkar sonuç

Kuzum testin ne olduğunu bile bilmiyorum, bu konularda bilgisizim çok
Panik yapma inşallah sıkıntı olmayacaktır
İnsallah kuzum ucge ucge nin msjlarini okurken aklima geldi benimde yuksek çıkmıştı zaten kuaföre gidicem aradim tip merkezini 11 e kdar gelin dediler gecerken veririm kan öyle gecerim

E git için rahatlasın aklını kemirdi bu soru
Kuzum gittim kan verdim geldim üniversite de yapiliyomus zaten sonuclar ordan cikiyomus. İyide oldu bitek sknti klomen kullandim o etkilermi bilmiyorum hemşire ye sordum doktorunuza söyleyin mutlaka dedi

İyi yaptın kafan rahat edecek. Haberdar et
Aynen en azindan doktorada söyleyebilirim hazir yaptirmis oldum kız bide 50 lira test ücreti şaka gibii 😂😂diyorum ki bi yanlislik olmasin adam suratima bakiyo😂😂 erken gebelik testlerini bile şuan o fiyata zor bulurken şaşırdım

Beklentiyi yüksek tutunca hayal kırıklığı yaşamak cok zor oluyor ama 😓😓
Kuzum ben adete 2-3 gun kala yaptigim testlerde o sekilde üzülüyorum negatif cikinca sonra kendimi regl ye ikna ediyorum olacam diye ve biran önce olmak istiyorum regl görünce de erken bile olsa seviniyorum bekletmeden geliyo cunku surec uzamiyo

Kuzum ben adete 2-3 gun kala yaptigim testlerde o sekilde üzülüyorum negatif cikinca sonra kendimi regl ye ikna ediyorum olacam diye ve biran önce olmak istiyorum regl görünce de erken bile olsa seviniyorum bekletmeden geliyo cunku surec uzamiyo
Ben hep ilac atiyorum aşırı ağrım oluyor diye acaba o da mi etkiliyot

X