Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Zor olan kafa yorgunluğu zaten kuzum inşallah gönlünden geçen güzel bir yere atanırsın bu sene kuzum❤ ayy temizlik bende dün epey yaptım bugün de yaparsam yarına az işim kalıyo ama yine yapasım yok ya
Yavaş yavaş yap aşko acelesi yok daha var bayrama. Bende ttaşınmadan önce burda bir abla var onu çağırıp yardım alırım diyordum oda bayrama diye ailesinin yanına gidecekmiş 1 ay. İş başa düştü. Bende çok üşengecim yavaşım bir işi öyle hemen yapıp çıkamam. Yavaş olsun güzel olsun mantığındayım. Heralde bi hafta uğraşırım yerime gelecek arkadaş arkamdan laf etmesin ay çok takılıyorum böyle şeylere

Yarın gidicem hastaneye hafta sonuna denk gelmesi kötü oldu sadece yarın hastaneye salida özele gidicem onlarda azarlarlasa ben artık pert yani bilemiyor um çöktüm cumandan beri

Belirtin var mı canm

Kız valla bide psikolojik hemen etkileniyoruz aa bu bende yok ben hamile değilim dediğim günün ertesi günü aynı belirtiyi yaşıyorum şaka gibi psikolojimiz elden gidiyeeahh

Belirtin var mı canm
Kuzu düne kadar hiç birşeyim yoktu dün gece kasıklarımda ağrı ve kramplar oldu belim falan ağrıdı ama çok masa başında durdum ders çalıştım belki hareketsizlikten olmuştur. Bir de gece dişlerimi fırçalarken midem bulandı öğürdüm. Kasıklarımda batma hala var. Ama işte regl öncesi oluyor zaten o yüzden heveslenemiyorum.

Kız bende yavas ve cok temiz yaparım bende aynıyım yavaş yavaş yaparım dibine kadar temizlerim o yüzden bu huyunu hiç sevmiyorum millet 2 dk da yapıveriyo biz 1 haftada

Kız bende yavas ve cok temiz yaparım bende aynıyım yavaş yavaş yaparım dibine kadar temizlerim o yüzden bu huyunu hiç sevmiyorum millet 2 dk da yapıveriyo biz 1 haftada
Annem deli olur ben iş yaparken evlenmeden önce çok söylenirse sen kaynana evinde napıcan acaba diye. Temiz kalpliyim heralde ben kayınvalidem bende de yavaş
Bende öyle olmak istiyorum ya iki dk da iş bitsin akşama kadar rahat
Ya bide bende şey var mesela bulaşık yıkadım biraz oturur telefonla oynarım sonra ev süpürür biraz daha otururum

Kız boşver kim ne derse desin bende oturduğum evlerde girdiğimde leş gibiydi temizledim uğraştım adam edicem diye çıkarken de temiz bıraktım ama boşuna gelen zaten her türlü temizliğini yapıyo çok yorma kendini

Ay yok olmaz gelecek kızı tanıyorum eşi de eşimin iş arkadaşı. Hamile kalmazsam çok uğraşırım gibi hamile kalırsam da eşim yaptırmaz zaten.

Benimde annem deli oluyo Aha bende öyleyim hatta bazen bulaşıkları sabunlayıp oturuyorum sonra kalkıp duruluyorum yoruluyoruz napalim ya Allah allah

Resmen kendimi okudum burda dün 75 metrekare evi temizlemem akşam 5e kadar sürdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…