Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ayyy inanmıyorum ya yanlış yerde paylaşmışım elim ayagim birbirine dolandı ne yapayım hanımlar yapar yapmaz çıktı ben gözle cok net toz pembe bir sekilde görebiliyorum ama fotografa bu kadar yansıtabildim çünkü herkes uyuyor perdeleri açıp gün ışığında cekemedim onu da cekicem yumurtlamadan sonra 11. Gün bugün, bu sefer olmus olsun Safransari Mucizemmm16 M Mavimiresl miraclebeyb Helenk ve nickini unuttugum arkadaşlarım

Eklentiler

• AirBrush_20220703075827.jpg
    171 KB · Görüntüleme: 91
  • IMG_20220703_075602.jpg
    211,8 KB · Görüntüleme: 90
Canm gözün aydın inşallah bebeğin seninledir sağlıkla tutunur kan testi ver emin olmak için ilk resim de göremedim ama ikincide bı pembislik var ayyy bende çok heyecanlandım

Canm gözün aydın inşallah bebeğin seninledir sağlıkla tutunur kan testi ver emin olmak için ilk resim de göremedim ama ikincide bı pembislik var ayyy bende çok heyecanlandım
Var var ben gözle de toz pembe bir şekilde görüyorum hemen çıktı birde, inşallah bu sefer geçen ay ki gibi olmaz günden güne koyulaşma olursa kan vericem canım, yarın sabah tekrar yapicam

Var var ben gözle de toz pembe bir şekilde görüyorum hemen çıktı birde, inşallah bu sefer geçen ay ki gibi olmaz günden güne koyulaşma olursa kan vericem canım, yarın sabah tekrar yapicam
İnşallah geçen ay çok üzüldün bu ay senin ayın olsun geç yumurtladigin için demek ki dollenmede geç oldu iki gün sonra net çıkar

İnşallah geçen ay çok üzüldün bu ay senin ayın olsun geç yumurtladigin için demek ki dollenmede geç oldu iki gün sonra net çıkar
Bunu da şimdi cektim canım gorebildin mi baya toz pembe

Eklentiler

• AirBrush_20220703084749.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 102
Yaaa gördün dimiiiii hemen çıktı bide, inşallah benimledir geçen ay ki hayal kırıklığını yaşamaktan cok korkuyorum yarın sabah tekrarlicam koyulaşır inşallah
İnşallah koyulaşır hangi markanın testini yaptın

İnşallah koyulaşır hangi markanın testini yaptın
Canım bak burda daha net. Eşim bebetime almış ama içinden farklı kaset test çıktı, bebetime'nin iki çeşit kaset testi var. Diğeri hüsrana uğratmıştı

Eklentiler

• AirBrush_20220703091240.jpg
    204,8 KB · Görüntüleme: 101
İkinci de var gibi sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…