Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

A ad000 bebeğim nerelerdesin sen
Canım hiç sorma ya çok yoğun bir temponun içindeyim inanılmaz yoruluyorum hiç bir şeye zamanım olmuyor bu ay da bebek yok yumurtlamanın 12. Günü bugün test yaptım tertemizz çıktı. Benimle aynı gün yumurtlama gören arkadaşların testi bugün pozitif çıkmış olsa benim de çıkardı diye düşünüyorum. Sen neler yapıyorsun ne durumdasın.

Merhaba Topik topik gezenlere selamlar insallah son ay olsun artik herkeslerin bebislerini kucaklarina almak nasip olsun insallah benide eklermisiniz birlikte bekleyelim bat 16 temmuz

Selam guzel anne ve anne adayları
Ben 7 temmuz yazdirmistim ama sanki 1 gün geç yumurtladim gibi sansimiza da yumurtlama ve bir önceki gün yollardaydik. Spermlerin 72 saate kadar yaşayabilme umuduna tutundum mecbur
8 temmuz beklediğim adet tarihi az kaldı.
Ara ara belime agri girmesi ve halsizlik uyku bastırmasi dışında bir şey yok ama başka sebeplerden de olabilir bunlar o yüzden pek ihtimal vermiyorum hamilelik belirtisi olarak ama normalde benim adetten en az 1 hafta önce göğüs ağrım baslardi şuan hala başlamadı Bi bu icime acaba hissi düşürüyor az kaldı bekleyip göreceğiz inşallah

Yaa inşallah güzel haberler alırızzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…