Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Hanımlar az önce yaptım test tabiki de negatif. Olsaydı silikte olsa çıkardı bence, bu ay da olmadı.. M Mavimiresl Safransari @Mucizemmm16 Helenk
Ya lekeler kesin göstergesi gibiydi
Başka türlü leke neden olur ki ?
İnşallah hamilesindir de testte çıkmamıştır canim.
Senin dollenmen de geç oldu
Bende kızımda geç döllenme oldu, 4 günlük gecikmede evde testte çıkmamıştı. Tatile gidip geldik, hala olmayınca adet sökücü için doktora gittim ki, kanda çıktı.
Seninde böyle olur inşallah.

22 haziranda yumurtlama gördüm 19. Günde, bi yerde okudum şimdi bir kadın yumurtlamanın 10. Günü negatif görmüş 17. Gününde kopkoyu pozitif görmüş. İnşallah benimde öyle olur. Birde ben üçüzlere hamileyken 12. Gün yaptım negatifti 14. Gün pozitif oldu 98 degerle öğrenmiştim. Bilemiyorum artik adeti beklicem

Üçüzünüz mü var?

29 temmuz bat, ayni zamanda da dogum günüm ne olur dua edin bana doğum günüme gebe gireyim

Ben napiyim hepten umutsuz vaka 18 inde catlama gördüm bat bugun, yarin ama erken gebelik negatif artik oluruna biraktim skldm bu cocuk fikrinden

Ben napiyim hepten umutsuz vaka 18 inde catlama gördüm bat bugun, yarin ama erken gebelik negatif artik oluruna biraktim skldm bu cocuk fikrinden
Bende sıkılmaya başladım ama kürtajdan sonra acaba bende bir sıkıntı mı oldu yapışıklık tüpte tıkanıklık vs olabiliyormus kürtajdan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…