Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bende günde 1 tane 5 gün kullandım evet hakkımızda hayırlısı olsun ilk kez mi denedin sen

Bende günde 1 tane 5 gün kullandım evet hakkımızda hayırlısı olsun ilk kez mi denedin sen
Klomeni ilk kez denedim hastaneye de gittim 18 ve 20 mm iki yumurtam vardi bide küçük yumurtam vardi. Ve yumurtlama günümde lekeli sumuksu bi leke geldi. Valla bekliyorum bat 5 testlerde bisey cikmadi daha

Kızlarrrrrrrrrrr
Ay cok komık
İşten eve geldim şimdi
En üstteki sabah yaptığım
Çizgiler bu kadar net değildi yA baksanıza allahım ins daha koyu olur yA
İğnenin olduğum gün hariç günü 10 gğn oldu
Çatlatma iğnesi
2 tedavi kızlar

Eklentiler

• 575C3901-F332-4059-8133-1E9222EA1D16.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 76
Benim de ilk gebeliğimde sabahkinde çıkmamıştı akşama doğru yaptığımda ikinci çizgi silikti hemen test vermiştim. Hamileymişim

Kızıma hamileliğimde günlük tutmuştum. Geçen ay onu okudum gebelik belirtilerim nasılmış diye hatırlayayım dedim oraya öyle bot düşmüşüm
Ya ama snaa bişi dicem dün bitane erken bi tane normal yaptım su fotodaki en üstteki test sabah yaptığım daha hafif cıkmıs cıZgi
Cok heveslenmiyim ama iğne etkisi de olabılır
Ya günlük tuttu. He bende tutarım kız ne guzel ne iyi yapmışsın valla

Dün veya iki gğn önce yaptıysan hazırda vardır kuzum
En son 5 gün önce olmuştu valla bakalım yarın ikna edersem yarın değerlendireyim gerçi zaten her ay adetten önce gelen sancılarım geldi bu ay regl gelir büyük ihtimalle
Ben sizi birakmam kuzum olsada olmasada
Birlikte çıktık bu yola çok güzel şeyler olacak inşallah

Hayırlı olsun canım ben 2. Ve 3. De net görüyorum ilkinde çok dikkatli bakınca hayalet çizgi görüyorum .Dilerim bebişin seninledir canım

Hayırlı olsun canım ben 2. Ve 3. De net görüyorum ilkinde çok dikkatli bakınca hayalet çizgi görüyorum .Dilerim bebişin seninledir canım
Kuzu vallla işten eve geldım belirginleşmişler analamdın bişi ya sen bebiş felan dedin tuhaf oldjm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…