Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Evet asko bu paket evet phalandı iyice ben ilk eş paketi aldığımda 1200 flndı sonra adetime yakın bıraktım olucaktım cnku ordan biraz ilaç artınca bu ay bireysel aldım tek kişilik olanı o kalanları eşim bitirdi bireyselle ben ilerledm
cidden bu konuda çok para gidiyor ya umarım faydası oluyordur

3 ay için benim almam çok zor olur ya neredeyse bu tedavi parasına denk geliyor heralde. Her şeyin bu kadar pahalı olması çok sinirimi bozuyor artık. İnşallah hamile haberin gelir hemencik
Kuzum ilk aydan kalan çok oluyor evet maalesef daha da arttı bende daha fazla hormon almamak için mfkyla ilerliyorum bi de yaz cnku sadece mfk giderim hormonlar psikolojimi bozdu cok hemde hem saçlarım fln problemlerim oldu kökten kopmalar prp mezoterapi basladım vs daha biraz hormonlardan arınmak istedim

3 ay için benim almam çok zor olur ya neredeyse bu tedavi parasına denk geliyor heralde. Her şeyin bu kadar pahalı olması çok sinirimi bozuyor artık. İnşallah hamile haberin gelir hemencik
Kuzum ne kadar dedi mfk eş paketi. Bide geçen gün doktor aşılama dedi ya bana daha basarili olur dedi onun fiyatida 6500 dü biraz pahali geldi bana 🤷🏼‍♀️

Merhaba arkadaşlar sat 15 haziran klomen kullandım bu testi bugün yaptım dünde böyleydi ya test anlayamadım yumurta çatlamış mi yani ya da çatlayacak mi bat 12 temmuz

Eklentiler

• 20220627_151321.jpg
    20220627_151321.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 40
Bende o sekilde istiyorum. Hepiniz kiz kardeşim gibisiniz 🥰 bitliKedi bitliKedi nerdesin kuzum
Kuzu bugün okudum biraz topiği yani devam etmesini temenni ettiğim bir kanama başlangıcı söz konusu. Kürtaj olmak istemiyorum inşallah kanamam çoğalır ve vücudum atar keseyi sizleri çok özledim ya boşlukta gibiyim vallahi ☺️ Sen nasılsın?

Kuzum ilk aydan kalan çok oluyor evet maalesef daha da arttı bende daha fazla hormon almamak için mfkyla ilerliyorum bi de yaz cnku sadece mfk giderim hormonlar psikolojimi bozdu cok hemde hem saçlarım fln problemlerim oldu kökten kopmalar prp mezoterapi basladım vs daha biraz hormonlardan arınmak istedim
bence en güzelini yaptın
Kuzum ne kadar dedi mfk eş paketi. Bide geçen gün doktor aşılama dedi ya bana daha basarili olur dedi onun fiyatida 6500 dü biraz pahali geldi bana 🤷🏼‍♀️

1775 tl diyordu, 1 aylık.

aşılama ücreti çok fazla ya 6500 nedir yuh. Devlete gitsen dah aiy değil mi özelde mi yaptıracaksın illa ki

bence en güzelini yaptın

1775 tl diyordu, 1 aylık.

aşılama ücreti çok fazla ya 6500 nedir yuh. Devlete gitsen dah aiy değil mi özelde mi yaptıracaksın illa ki
İnanki ne devletene özele gidesim yok biraz ara verip Eylül de cocuklar okula baslayinca belki ozaman yine bi uğraş veririm. Eylül de oğlum özel okula başlıyor etüt, okul, servis falan derken bide 2 çocuk maddi olarak baya bizi zorluycak. Ozamana kadar bebiş olmazsa büyük ihtimal arastirma hastanesinde ki doktora giderim diye düşünüyorum Oda özel muayne oluyor ama en azindan test aşılama ucreti falan cok yuksek çıkmaz.

İlaç kullandığımız için mi acaba yanlış mı gösteriyor sizde nasil oldu gebelik oldu mu daha doğrusu o iki günü değerlendirdiniz mi ya ben çok kastım böyle olunca anlayamadim
Kuzum hep bu sekildeydi 2 gün, hatta bir gün onceside bu sekildeydi. Degerlendirdim ben. Sadece siliklesmeye basladigi gün degerlendiremedim cok yorgundum. Bat 5 gün var bekliyorum. Klomen günde 1 (5) gün kullandim. Sen nasil kullandin

Eklentiler

• 60BE9CA6-1718-4035-9CC7-A2A8E77EB6E2.jpeg
    60BE9CA6-1718-4035-9CC7-A2A8E77EB6E2.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 41
  • 97375DD0-8CEE-45A8-A231-ECC7F69DABA0.jpeg
    97375DD0-8CEE-45A8-A231-ECC7F69DABA0.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 41
X