Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Sık idrar da en büyük belirtilerden ama 🤩 enfeksiyon falan yok düşür o kelimeyi artık ağzından😡
Ay ne biliyim kuzum yaa kafam allak bullak bu ayda tutmazsa artik bebek düşüncesi cikacak aklimdan gezme düşüncesi girecek aklima😂 yada eşimin isyerine gider gelirim biraz orda calisirim napim canimda sklyr😂

Ay ne biliyim kuzum yaa kafam allak bullak bu ayda tutmazsa artik bebek düşüncesi cikacak aklimdan gezme düşüncesi girecek aklima😂 yada eşimin isyerine gider gelirim biraz orda calisirim napim canimda sklyr😂
İkinciyi mi istiyorsun?bende yazın tadini çikaricam,ilaçmiş yumurtlamaymiş kendimi strese sokmiycam😅😅 eylülde kaldığım yerden devam ederim,mfk eş paketi sipariş ederim her halde

Gezeceğinden hiç şüphem yok😂
Bide 3-4 gündür korkunç rüyalar görüyorum😅 hep korkulu uyaniyorum bu sabahta ruyamda eşim benim arabami satmis bide beni aldatmis 😅😅 kalktim diyorum ki sen bana rüyamda bunu bunu yaptin. Yaa diyo ağladinmi askim ruyanda sen diye soruyor. Yok dedim seni yaralamak icin kesici delici alet ariyodum 😂😂😂

Mrb kızlar aranızda önceki topiklerden tanıdıklarım var 🥰Haziran da tüp Bebek tedavisi ne başladık şu an adet olmayı bekliyorum transfer olması için 11 tane dondurulmuş embriyom var inşallah hepimiz bir an önce bebislerimize kavuşuruz 😍
Yaaa ben de sana yazacaktım 😍😍😍 maşallah canım ilk aşama bitmiş bebişler hazır 🐣 en heyecanlı bölüm başlıyooorrr 🤗

Evet yaa artık konular da değişsin dimi, yumurtladım mı akıntın ne renk, belirtin var mı.. bıktık 🤣🤣🤣 bebek arabası modeli, emzik çeşidi falan tartışalım artık
He yaa yok göğsümüz şişti yok akıntımız var bi sürü testler ovülasyonlar ilaçlar hormonlar yeterrrrr🤣🤣🤣

Bide 3-4 gündür korkunç rüyalar görüyorum😅 hep korkulu uyaniyorum bu sabahta ruyamda eşim benim arabami satmis bide beni aldatmis 😅😅 kalktim diyorum ki sen bana rüyamda bunu bunu yaptin. Yaa diyo ağladinmi askim ruyanda sen diye soruyor. Yok dedim seni yaralamak icin kesici delici alet ariyodum 😂😂😂
Hahahahhaah bu ara kabuslar beni de bırakmıyor ya uff

X