Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Dostinex vermişti sadece iki tableti aynı anda ic demisti içtim ama bir ay sonra tekrar baktırdım artmis yine. Sagolasin canim ya valla dikkat ediyorum herseye 2 ayda 6 kilo verdim zararlı paketli ürünleri hiç yemiyorum
Bende de prolaktin sorunu var malesef. Düştu aslında ama ara ara yükseliyor sanki hissediyorum

Evet süt yapan şeyleri yememeye dikkat ediyorum maden suyu da arttırıyormus. Her gün içerdim ben artık içmiyorum. Ilk değerim 29.77 idi. Ennson adetin 2. Gunu baktırdım 33 çıkmıştı.

Ahh canım benim benim geçen ay aşılama tutmayınca aynı böyle oldum o kadar anlıyorum ki seni aynı şeyleri yaşıyoruz resmen. Aynı hisler aynı düşünceler. Bu ay herşey çok güzel olsun inşallah

Evet süt yapan şeyleri yememeye dikkat ediyorum maden suyu da arttırıyormus. Her gün içerdim ben artık içmiyorum. Ilk değerim 29.77 idi. Ennson adetin 2. Gunu baktırdım 33 çıkmıştı.
Kız o değerler normalin üstü ama bana o değerdeyken ilaç yazmamıştı doktorum 44 çıkınca yazdı

Göğüslerini baskilayacak şeyler giyme canım. Ben evden çıkmadığım sürece sutyen hiç takmıyorum. O bile arttırıyorum. Tiroit hakkında ne dedi peki doktorunuz nasıl düzene girebilirmis

Ben her ay öyleyim ya değişmiyor negatifi gördükten sonra 2 saat ağlama krizi. Kendine üzül eşine üzül. İçim dışıma çıkıyor. İnşallah güzel anılar bırakır bize temmuz ömrümüzün sonuna kadar unutmayız 2022 temmuz ayında hamile kaldık deriz ❤ Allahım duamız belli İnşallah bu ay nasip olsun hepimize

Göğüslerini baskilayacak şeyler giyme canım. Ben evden çıkmadığım sürece sutyen hiç takmıyorum. O bile arttırıyorum. Tiroit hakkında ne dedi peki doktorunuz nasıl düzene girebilirmis
Kız benim göğüslerim biraz büyük ve sütyen takmayınca sarkacak diye korkuyorum. Yumurtlama sonrası acımaya başlayınca anca geceleri çıkarıyorum acımasın yatarken diye

Hiç korkma kuzu aslinda yanlış yapıyoruz sutyen göğüsleri tembellestiriyor. Takmayınca daha dik duruyor inan

Ben biraz daha alıştım gibi ya nak mesela bu ay testler pozitif gösterdi kan tahlilimi görünce çok fazla dağılmadım. Amiin inşallah canım benim

Benide yazar mısınız bat 2 Temmuz

Benim de 30, haziran hiç ümidim yok ama ALLAH TAN ümit kesilmez

Bende prolaktini öğrendiğimden beri evde hiç takmıyorum canım ona da dikkat ediyorum aslında. Tiroid değerim normale düştü aslında ama anti tpo diye bir değerim çok yüksek çıktı haşimato hastalığı varmış bende uzun süreli ilaç kullanacakmisim muhtemelen ömür boyu gibi duruyor ama gebeliğe engel değil dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…