Temmuz anneleri tanısmaya ne dersiniz

M

melis.se

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melis.se
slm ben de yenı uyeyım temmuz 29 da sezeryanla dogumumu yaptım.1 tanede oglum var anaokuluna basladı.yenı dogum yapmıs benımle dertlerını paylasıp sıkıntılarımızı atacagımız benım gıbı kucuk bebıslerı olan arkadaslar tanısmak ıstermısınız?ozellıkle ankaradan olursa gorusme fırsatımızda olur

• Konu Sahibi melis.se
Aramiza hoşgeldin canimmm..bbeişini sağlicakla büyüt inşallah

• Konu Sahibi melis.se
slm ben de yenı uyeyım temmuz 29 da sezeryanla dogumumu yaptım.1 tanede oglum var anaokuluna basladı.yenı dogum yapmıs benımle dertlerını paylasıp sıkıntılarımızı atacagımız benım gıbı kucuk bebıslerı olan arkadaslar tanısmak ıstermısınız?ozellıkle ankaradan olursa gorusme fırsatımızda olur

tanışalım canımmm..hoşgeldin...benden ankaradanımm..bu linkte bütün tenmuzz anneleri aramıza gelebilirsin..sevgilerr..bu arada ankaranın neresi??

http://www.kadinlarkulubu.com/2008-temmuz-anneleri-ve-bebekleri-t200538/index.html

• Konu Sahibi melis.se
h b arkadaslar ben ankaranın aydınlıkevlerde oturuyorum ya sen?ayrıca kafama bır suru seyler takıldı benım kızım 10 gun sonra 2 aylık oluyor fakat saglık ocagı asıya cagırmadı 3 aylıkgen bcg ye cagırmıs burada okuyorum 2 .ayında normal asısıda yok nasıl bır celıskı anlamadım.ve ben demır ılacıda vermedıler yada soylemedıler kullanılması gerekıyormus kafam coook karıstı bılgılerınız benım ıcın onemlı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi melis.se
canım msn ekeldim gelirsen konuşuruzz..batıkentteyim bnde..bazen sağlık ocakları sen bişey sölemeden bilgi vermiyorr..belki biliyorsundur diyee..belki akıllarına bile gelmiyorr.15 günlükken başlıyor devit3..şimdi al başla çok ucuz bir ilaç zaten günde 3 damla veriyorsun ..bazı dr lar 4 damla diyor.sebepte kaşıkta birazı kaldığı için ben direkt ağzına damlatırsam 3 kaşıkla verirsem 4 damla veriyorum..ayrıca kışında güneş almadıkları içinde 4 damla verin diyen dr lar var..2 ayında aşısı varr onlar çağırmadan sen gitt..karma aşısı ve verem aşısı var..şimdilik sanırım bu kadar..

• Konu Sahibi melis.se
aramiza hosgeldin canim .. keske daha önce gelseydinde hami$ dönemimizide birlikte paylasirdik ..

• Konu Sahibi melis.se
hoşgeldin canım bende ankaralıyım sen nerde oturuyorsun

• Konu Sahibi melis.se
h.b arkadaslar ..ewet daha once bu sıteyı bılmıyodum hamıs donemlerınde ıyı olurdu tabıkı paylasımlarımız hem fıkır hemde onerı olurdu ama sımdı nasıp oldu..ayrıca ben ankaranın aydınlıkevler ılcesındeyım arzu ela sen neresındesın .

cnm aramıza hoş geldn.. ben de 29 temmuzda doğum yaptım .. bebişini de güle oynaya büyüt inş...

febı hb canım.ya bısey sorcam aynı gun dogum yapmısız madem asısını ne zaman yaptırıyosun bayramdan sonramı?:ecrin_bebek:

febı hb canım.ya bısey sorcam aynı gun dogum yapmısız madem asısını ne zaman yaptırıyosun bayramdan sonramı?:ecrin_bebek:

cnm pazartesi yaptırcam , verem aşısı olcak .. sen de yaptır eşin de izinli olur ateşlenirse filan.. aşı olmayı hiç sevmiyooommm :ecrin_bebek:

dublexlerdesinn..bizde şu kocaman bir bina dikildii yaa..daha inşaşşat halinde onun ordayız çok katlılarda yakınız yaniia.s.

evet canım dublex.sizin sitenin adı ne?çok var yeni bina tam nerde

safir sitesi havuza yakın ..biliyormusunn***

X