Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

merhaba kızlar nasılsınız bakayım.perşembe günü doktora gidicem,daha önce bi düşük yaptığım ve şimdide karnımın hiç çıkmamasından dolayı biraz tedirginim inşallah bi problem yoktur.belki cinsiyetinide öğrenirim:)

Bazı insanlarda çıkmıyormuş bence endişelenme canım. perşembe günüde haberlerini bekliyoruz bakalım yeğen kızmı erkek mi? Allah gönlüne göre versin.. :1hug:

çok teşekkür ederim canım inşallah güzel haberlerle dönerim.

İyiyim semrasçım Sende iyisindir inşallah . Cumadan beri giremedim. Evde dinleniyordum. Hafta içi çalışınca hafta sonu böyle oluyor. Bebeğin cinsiyetini öğrenmeme 5 gün kaldı geçmiyor günler..

eh işte baş ağrıları ve burun kanamalarımı saymazsak çok şükür iyiyim bıdışım
bende çok heyecanlanıyorum pazartesi ilk iş kadınlar kulübünü açacağım sende mutlaka haber ver olur mu ?benim gönlimden senin bebeğin erkek diye geçiyor ama bakalım hayırlısı az kaldı öğrenmeye annesi yerimseniben

çok teşekkür ederim canım inşallah güzel haberlerle dönerim.

canım korkma herkesde farklı sen birazda zayıfsın ya ondan belkide geç çıkar
bu da bünye meselesi perşembe günü öğreniyorsun ne güzel mutlaka haber ver olur mu ?

eh işte baş ağrıları ve burun kanamalarımı saymazsak çok şükür iyiyim bıdışım
bende çok heyecanlanıyorum pazartesi ilk iş kadınlar kulübünü açacağım sende mutlaka haber ver olur mu ?benim gönlimden senin bebeğin erkek diye geçiyor ama bakalım hayırlısı az kaldı öğrenmeye annesi yerimseniben

Herkes aynı şey söylüyor semrasım bakan erkek diyor. Annaenem diyorki Erkek olacaksa beline vururmuş. Benim Belimde 6 haftalık hamileydim ağırmaya başladı hala ağırıyor. Hayırlısı benim için faketmez. Hangisi olursa olsun. Oğlum demekte kızım demekte çok güzel bir duygu ve aynı kapıya çıkıyor. İkisinede sonuçta bebeğim diyecez. Ama genede heyecanlıyım. Öğrenir öğrenmez yazarım Zaten. 10 gün içinde herkez öğrenir artık. Seninde az kaldı. Bence sende baş ağrılarını bahane et doktora bir an önce git :eek:

Yazmayı unuttum burun ve diş kanamaları bende de var hiç olmamıştı şimdiye kadar. Dr. gidince sorcam söylediklerini yazarım buraya..

kızlar listeye beni de yazarmısınız 27 temmuz 2008 ve bebeğim erkek

Canlarım benide eklermisiniz?
30 temmuz 2008
Bebeğimin cinsiyetini gittiğimde öğrenicem kısmetse..

Merhaba kızlar,
uzun zamandır Temmuz annelerini takip ediyordum ama üye olmaya fırsatım olmamıştı. Benim de Allah izin verirse tarihim :22 temmuz ve doktorum büyük ihtimalle bebiş erkek dedi

1-esinsi..................1-temmuz-2008-erkek
2-Bereno...............2-temmuz-2008-erkek
3-Alleyna..............2-temmuz-2008
4-sessiz çığlık........3-temmuz-2008
5-hafsaa...............5-temmuz-2008- erkek
6-Bersule...............5-temmuz-2008
7-fındıkiçim............5-temmuz-2008
8-adasu................6-temmuz-2008
9-gülsene..............7-temmuz-2008
10-Hidennisko ........12-temmuz-2008-erkek
11-askito ..............12-temmuz-2008-erkek
12-görs.................12-temmuz-2008
13-eylülnehir...........13-temmuz-2008
14-Melekk84...........13-temmuz-2008
15-egemavisi..........14-temmuz-2008
16-İlgnur................15-temmuz-2008
17-semras..............15-temmuz-2008
18-gsy...................15-temmuz-2008
19-zinedilla.............18-temmuz-2008
20-meral76.............19-temmuz-2008-erkek
21-bıdışım...............20-temmuz-2008
22-nurcanogretmen..20-temmuz-2008
23-Tulpzaad............22-temmuz-2008
24-gül güzelim.........22-temmuz-2008-erkek(ikiz)
25-yaseminkg............22-temmuz-2008-erkek
26-genciza..............23-temmuz-2008
27-nilşah................25-temmuz-2008
28-yelsan................26-temmuz-2008
29-rengin 35 ...........26-temmuz-2008- erkek
30-biblo..................26-temmuz-2008
31-rhodora..............27-temmuz-2008
32-oNcA..................27-temmuz-2008-Kız
33-Maeves................27-temmuz-2008-Kız
34-Reşo......................27-temmuz-2008-erkek
35-febi...................28-temmuz-2008
36-tub83................30-temmuz-2008-erkek
37-Gulsahs...........30-temmuz-2008
38-hüzzam..............31-temmuz-2008
39-sixfinger.............31-temmuz-2008
40-ebtuna...............31-temmuz-2008

41. ANNE ADAYI BEKLENİYOR...:emir_bebek:

Yazmayı unuttum burun ve diş kanamaları bende de var hiç olmamıştı şimdiye kadar. Dr. gidince sorcam söylediklerini yazarım buraya..

Merhaba bıdışım benimde dün burnum kanadı çok sonra biraz rahatladı baş ağrım bugun gene ağrıyor bel ağrısı bende de var oda çok ağrıyor ama baş ağrısı hepsini geçiyor napalım alışıcaz artık bunlara bir süreliğine anne olmak kolay değilmiş a.s

Semrasçım sormaya baş ağrısı 3 günden beri bendede var şimdilik çok şiddetli değil ama ağrıyo işte

Aynen benimde burnum kanadı iki kere.Eşim çok korktu diş kanaması da normal sanırım çünkü olduğu gibi kalsiyum ihtiyacını karşılıyor bebek.
Ama burun kanamasını öğrenirseniz burayada yazın lütfen..

Kızlar diş eti kanaması bende de var doktoruma sordum normal dedi hatta burnunda kanayabilir korkma buda normal dedi ama burnum kanamadı hiç

oNcA ve Maeves ben listeye bayadir bakamamistim..
tebrik ederim bu kadar erkek annesinin icinde sizi..
bu aradalar kız bebege pek az rastlanir oldu
:))
Hepimize sağlıklı doğumlaaaarrr

Aynen benimde burnum kanadı iki kere.Eşim çok korktu diş kanaması da normal sanırım çünkü olduğu gibi kalsiyum ihtiyacını karşılıyor bebek.
Ama burun kanamasını öğrenirseniz burayada yazın lütfen..

Damarlarınızdaki toplam kan miktarı tüm gebelik boyunca, gebelik öncesine göre %40-50 oranında artar. Bu artış gebeliğin en erken dönemlerinde başlar ve 16. haftada hızlanır. Kan miktarının bu kadar artmış olması burun tıkanıklığı ve burun kanaması gibi belirtilere neden olabilir.

bunu bir siteden aldım burun kanaması normalmis ama yine de doktorunuza danısırsanız sizin icin daha iyi olur :)
gecmis olsun ..sevgilera.s.

Damarlarınızdaki toplam kan miktarı tüm gebelik boyunca, gebelik öncesine göre %40-50 oranında artar. Bu artış gebeliğin en erken dönemlerinde başlar ve 16. haftada hızlanır. Kan miktarının bu kadar artmış olması burun tıkanıklığı ve burun kanaması gibi belirtilere neden olabilir.

bunu bir siteden aldım burun kanaması normalmis ama yine de doktorunuza danısırsanız sizin icin daha iyi olur :)
gecmis olsun ..sevgilera.s.

sağol hidenisko bende okumuştum biryerde burun kanaması tam da içinde bulunduğumuz haftaslarda görülebiliyormuş bazı anne adaylarında gerçi ben kanamasından yanayım çünkü kanayınca biraz baş ağrılarım hafifliyor
benimde bugun tam 16 hafta bitti :dance:

sağol hidenisko bende okumuştum biryerde burun kanaması tam da içinde bulunduğumuz haftaslarda görülebiliyormuş bazı anne adaylarında gerçi ben kanamasından yanayım çünkü kanayınca biraz baş ağrılarım hafifliyor
benimde bugun tam 16 hafta bitti :dance:

Evet artık beşin aya gireceğiz yavaş yavaş hepimiz.... :nazar::nazar: benimde 15+3

Evet artık beşin aya gireceğiz yavaş yavaş hepimiz.... :nazar::nazar: benimde 15+3

merhaba bıdışım günler ne kadar çabuk geçiyor öyle değil mi?dahadüne kadar olmadı ne zaman olacak derken şimdi hamileyiz ve neredeyse yolu yarıladık
şöyle anlamadan birde doğum yapsak ne güzel olurdu :a015:

kızlar bende de burun kanaması oldu demek olabiliyomuş.. forumda olmak güzel başkalarının başına da geldiğini duyunca endişelenmiyosun :)

X